Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak dbacie o zęby?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natka
Punk Żulek


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 353

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 20:36    Temat postu: Jak dbacie o zęby? Odpowiedz z cytatem

Cześć! W jaki sposób dbacie o swoje zęby? Natknęłam się ostatnio na sklep internetowy https://skleptiande.pl/higiena-jamy-ustnej-tiande i zastanawiam się nad tym, które z preparatów przez nich stosowane mogłyby pomóc mi zachować odpowiednią higienę jamy ustnej (na ten moment używam wyłącznie pasty do zębów).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Wto Maj 08, 2018 20:36    Temat postu:

Powrót do góry
urke



Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 30

PostWysłany: Czw Paź 25, 2018 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz prawidłowo dbać o zęby to musisz przede wszystkim chodzić na regularne kontrole do stomatologa. Ja, poza tym stosuję płyn do płukania jamy ustej https://www.listerine.pl/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy-ustnej/p%C5%82yn-do-p%C5%82ukania-jamy%20ustnej-listerine-zero który nie tylko odświeża oddech i pozostawia przyjemne uczucie chłodu, ale również chroni zęby i dziąsła przed osadzaniem się bakterii powodujących niszczenie płytki nazębnej. Możesz też kupić nić dentystyczną, choć osobiście za nią nie przepadam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malinka12



Dołączył: 17 Lut 2018
Posty: 24

PostWysłany: Nie Paź 28, 2018 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz pasty do zębów używam https://www.wapteka.pl/beverly-hills-formula-perfect-white-black-plyn-do-plukania-jamy-ustnej-500-ml-25568,p ; super odświeża oddech, zabija bakterie i nie mam problemu z kamieniem nazębnym; pastę do zębów też mam z tej serii; zęby dzięki zawartości węgla aktywnego są bielsze;
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Koktajlowa
Biedronek


Dołączył: 26 Mar 2018
Posty: 224

PostWysłany: Sob Lis 10, 2018 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniej pasty do zębów oczywiście jest ważny, ale moim zdaniem najistotniejsze są regularne wizyty u stomatologa. Ważne, żeby wybrać dobrego specjalistę. Ja na przykład mam swojego w Centrum Medycznym Danea w Bielsku-Białej. Nigdy nie muszę tam długo czekać za wizytą, personel jest miły i profesjonalny, a usługi stomatologiczne świadczone na naprawdę wysokim poziomie Smile Jeśli jesteście z tamtych okolic, to polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasper
Żuczek


Dołączył: 12 Lis 2018
Posty: 119

PostWysłany: Pon Lis 12, 2018 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze szczotkuję zęby minimum 3 razy dziennie, używam pasty oraz płynu do jamy ustnej. No i gdy zauważę choćby najdrobniejszy ubytek nie zwlekam z wizytą u stomatologa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Pią Lis 23, 2018 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. ja szukam specjalisty od implantów ponieważ mój Ojciec chce sobie wstawić implant ,jednak korzystanie z internetu i szukanie nie jest jego mocną stroną Razz Ja sam średnio orientuję się jeśli chodzi o rynek stomatologiczny . Czy ktoś jest w stanie polecić coś na terenie trójmiasta ? Ja szukając trafiłem np na http://www.annadentalclinic.com/oferta/implanty-dentystyczne/ co myślicie ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
blablabla



Dołączył: 15 Paź 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczotkowanie zębów, płukanie jamy ustnej, wizyty u stomatologa, wiele rzeczy sie składa na ''dbanie o zęby'' ostatnimi czasy zaczełam uzywac pasty wybielajacej i płynu do płukania iWhite, w rossmanie wyczaiłam , wziełam na spróbe i juz sie z tym duetem nie rozstane, zęby bielsze, pasta fajny ma posmak a płyn nie szczypie w usta tak jak niektóre...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Urszula



Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lut 27, 2019 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm a ja myślałam o czymś zupełnie innym. Znajoma z pracy cieszy się jak głupi do sera bo założyła sobie licówki https://www.declinic.pl/licowki-w-pogoni-za-natura/ . Naprawdę pięknie sie prezentują. Ma usmiech jak gwiazda z wybiegu. Zastanawiam się, jakie warunki trzeba spełnić, żeby sobie takie sprawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izzi32



Dołączył: 22 Cze 2018
Posty: 82

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Codzienna pielęgnacja zębów jest bardzo ważna. Mycie, nitkowanie, płukanie - jak najbardziej. Ale co jakiś czas konieczna jest wizyta u stomatologa, który wykona nam tzw. zabiegi higienizacyjne na zębach. Tu http://ortodontica.pl/pl/17/1/oferta/ na przykład taki gabinet. Raz na pół roku to moim zdaniem konieczność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście szczotkowanie minimum 2 razy dziennie, płukanie płynem oraz nitkowanie. Poza tym regularne wizyty u dentysty i usuwanie kamienia. Mój stomatolog z https://frankowski-maloclinic.pl/periodontologia/ twierdzi, że odpowiednia higiena jamy ustnej uchroni nas przed chorobami dziąseł, takimi jak paradontoza.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tylkofalu



Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Mar 18, 2019 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim szczotkowanie i regularne wizyty u stomatologa !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zastanawiam się teraz nad wybielaniem,jednak nie wiem czy to na pewno bezpieczne dla szkliwa? Mama pokazała mi tę ofertę https://www.ziemlewski.pl/oferta-zabiegi/wybielanie-zebow/ Co sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Blotosmetek8



Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Mar 20, 2019 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myję je po każdym posiłku i regularnie chodzę do dentysty Wink nie wiem czy można zrobić tak normalnie dużo więcej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola43
Żuczek


Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 152

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hjshKLKHSKJb;nck

Ostatnio zmieniony przez karola43 dnia Nie Cze 30, 2019 21:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Henn1



Dołączył: 04 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami zapominamy jak ważne jest też regularne wizyty u dentysty Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Maj 06, 2019 16:33    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group