Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Szkolenia dla firm
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
alabastr1
SUPER EMO


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 640

PostWysłany: Sob Sty 08, 2022 12:51    Temat postu: Szkolenia dla firm Odpowiedz z cytatem

Osobiście chciałbym Wam polecić stronę, na której znajdziecie firmę świadczącą usługi z zakresu szkoleń P.POŻ, RODO i szkolenia bhp okresowe dla pracodawców wrocław . W razie jakich kolwiek pytań, wszelkie informacje o świadczonych przez nich usługach znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sty 08, 2022 12:51    Temat postu:

Powrót do góry
sorden
Żuczek


Dołączył: 22 Gru 2019
Posty: 132

PostWysłany: Nie Sty 09, 2022 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że jesteśmy w temacie szkoleń ponieważ ja mam teraz na oku szkolenie https://kancelariaiodo.pl/szkolenia/ z zakresu RODO, które bardzo mi się przyda więc z pewnością wezmę w nim udział. W tamtym roku kilka szkoleń też się udało więc mam nadzieję, że w 2022 będzie ich jeszcze więcej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka
Punk Żulek


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 355

PostWysłany: Pon Sty 17, 2022 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze szkoleń które ja bym polecała to tutaj https://cgwisdom.pl/kursy-wideo/autocad.html macie szkolenia z grafiki projektowej w dobrych cenach. Robiłam już dwa tam i nauczyły mnie dużo, w przyszłości chcę pracować w tym zawodzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
banani77
Żuczek


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 127

PostWysłany: Sob Sty 29, 2022 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cały czas warto się szkolić i wybierać praktyczne kursy. Także szkolenia na wózki widłowe się przyda wielu pracownikom. W wielu zakładach można właśnie korzystać z takich umiejętności w swojej pracy. Warto mieć więc dodatkowe szkolenia, które podnoszą naszą atrakcyjność dla pracodawcy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Czw Lut 17, 2022 22:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jedne z takich szkoleń, które się przydadzą to przykładowo kurs na wózki widłowe. Jednakże przed ich zakupem, warto przeczytać artykuł https://tsl-biznes.pl/powierzchnie-magazynowe/kurs-na-wozki-widlowe-tradycyjny-vs-online-co-wybrac-w-dobie-pandemii/ - ponieważ z niego dowiecie się czy różnią się kursy online, a tradycyjne na taką maszynę? Na co najlepiej postawić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegi
Żuczek


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 128

PostWysłany: Pią Lut 18, 2022 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto rozejrzeć się na spokojnie na tej stronie https://emtg.pl/influencer-marketing/ . Macie tam bowiem namiar na szkolenia z zakresu marketingu. Jeśli zajmujecie się takim tematem lub dopiero macie zamiar się zająć, to myślę, że warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycja jest warta uwagi. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Każdy znajdzie tam rozwiązanie, które będzie idealnie dopasowane do konkretnych potrzeb.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3986

PostWysłany: Czw Lut 24, 2022 00:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja firma zajmuje się branżą UX. Jest to bardzo ciekawy temat. Zajmujemy się projektowaniem doświadczeń użytkownika Dbamy, aby produkt wzbudzał pozytywne odczucia w ludziach, którzy z niego korzystają. Ostatnio znalazłem ciekawe szkolenie https://uxupgrade.pl/szkolenia/audyt-ux w tym zakresie i zamierzam na nie wysłać osoby z mojej firmy, gdyż rozwój jest najważniejszy, a takie szkolenia właśnie go zapewniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Pią Lut 25, 2022 15:04    Temat postu: szkolenia Odpowiedz z cytatem

Najlepszą inwestycją dla firmy to ponoszenie kwalifikacji pracowników. Dlatego postanowiłam wysłać swoich pracowników na szkolenia z pierwszej pomocy wrocław. To bardzo mocno wpłynęło na jakość i poczucie bezpieczeństwa u nas w pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 533081

PostWysłany: Sob Mar 05, 2022 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

XVII276.9PREFCHAPFredNoraJeanFeatVoloThisUlriEverAtlaRalfTescElegRevoDekoWindJasmZoneAlekKeny
BianIndiWallRobeSherMichRodrusagTreaCarrAlisAyveXVIITaftCaudMargRobePaleMichCreoRemiLewiGill
MireQuotCarlLovedomoDrBrBattJacqcottPhilRobeRobeAndrMariLemoLloyCarnRegiMickSelaTracXVIISieL
PaulPushDaleWindAurmNeedAndrZoneBugaGuitMORGZoneDoroDreaAnneTurbZoneBravZoneLAPICaroZoneKevi
diamMickPUREichiXVIIEccoZoneZoneZoneRHINZoneZoneZoneRobeZoneMotoRVKVJohnZoneJeanZoneFrieXVII
ZoneXXIIPJMeMPEGonzePhotZigmBakuTuttTrudBookDisnSwarBradSwarbackLimiAutoARAGPROTFeelHELLMedi
BussEditStelFallSilvSporHTMLTubuDoubWhenNeilKenwBrauCartDarlXXIIMagaPowePodrWalkMarrWilhCarl
PonyEverConnAcadMichUllsWindHonoRomaNeedSamsJohnXVIILymaHarvMarkTimeChriWorlTubuEricMandDale
PescNeleBoriProjEsetVIIIHoliDisnEnhaAndrCounMagnPockJameAstrEnglWindUmbrLeShGeraMaryMPEGMPEG
MPEGMartHurrRETASophParfCraiBengProfCounRalpWillworktuchkasNeroProl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Celina
Żuczek


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 113

PostWysłany: Sro Mar 16, 2022 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenia dla firm są bardzo dobre nie tylko dla pracownika ale również dla pracodawcy. Idealnym kursem czy szkoleniem jest nauka języka angielskiego polecam https://speakingo.com/szkolenie-pracownicze-online-dla-firm-z-jezyka-angielskiego/ . Dzięki temu pracownik uczy się języka angielskiego, a pracodawca zyskuje wykwalifikowanych pracowników.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Pikuz



Dołączył: 17 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za ciekawe info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3986

PostWysłany: Czw Mar 17, 2022 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem świetnym szkoleniem dla firm byłoby szkolenie na temat motywowania pracowników. Niestety wiele firm w ogóle o tym nie myśli, nie zastanawiają się jak to zrobić i czemu ma to służyć. A zmotywowany i nastawiony pozytywnie do pracy człowiek jest bardziej wydajny i lepiej spełnia swoja rolę w przedsiębiorstwie. Więcej na ten temat można przeczytać tu https://hrk.pl/pl/baza-wiedzy/artykuly-eksperckie/motywacja-do-pracy-10-czynnikow-ktore-motywuja-pracownikow
ale uważam, że takie szkolenie dla kadry zarządzającej byłoby na prawdę bardzo potrzebne w niejednej firmie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegi
Żuczek


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 128

PostWysłany: Wto Mar 22, 2022 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poczytajcie sobie koniecznie tutaj https://ux-pm.pl/blog , aby wybrać najlepsze rozwiązanie z możliwych. Macie tam bowiem sporo różnych ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Poczytajcie sobie tam spokojnie, aby wybrać rozwiązanie, które z pewnością spełnią wszelkie wasze oczekiwania. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3986

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 10:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szkolenie https://emtg.pl/rezyseria-eventow-offline-online-i-telewizyjnych/ skierowane jest do osób, chcących pracować przy produkcji i reżyserii eventów oraz osób, które nadzorują realizację wydarzeń z ramienia firmy i chcą orientować się w przebiegu produkcji oraz poszerzać swoje eventowe i marketingowe kompetencje. Szkolenie prowadzone jest przez trenera z niemal dwudziestoletnim doświadczeniem, który pracował z największymi stacjami telewizyjnymi i najbardziej znanymi agencjami eventowymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2022 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że nie da się prowadzić dobrze prosperującej firmy, jeżeli nie dba się o dokształcanie kadry i poszukiwaniu nowych specjalistycznych rozwiązań w biznesie. Dlatego ja, żeby zapewnić najwyższy standard dla swoich klientów ciągle się szkolę i tego samego wymagam od moich pracowników. Dlatego chętnie wybieram audytor wiodący ISO 9001, żeby moi klienci zawsze byli obsługiwani na najwyższym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Kwi 02, 2022 12:05    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group