Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zakupy online
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kolonka7y7w

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 05:50    Temat postu: Zakupy online Odpowiedz z cytatem

Robicie czasem może zakupy online? Jeśli tak to może gdzieś wpadły wam w oko jakieś Szczoteczki elektryczne? Szukam nowej szczoteczki i trochę o tym poczytałam. Wychodzi na to, że te elektryczne są o wiele dokładniejsze i zdrowsze dla zębów. Jeśli więc znacie jakiś sprawdzony sklep to będę bardzo wdzięczna za namiary!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Gru 27, 2017 05:50    Temat postu:

Powrót do góry
Nejmann

PostWysłany: Wto Cze 12, 2018 09:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już szczerze mowiac na maksa przyzwyczaiłam się do zakupów online. Szczerze mówiąc niekoniecznie chce mi się już latać po różnych sklepach i szukać. Jak mogę usiąć na chwilkę przed kompem i wszystko można załatwić. Zresztą przez sieć nie tylko mogę robić zakupy, ale też zapłacić rachunki można, zrobić silenie konta w heyah, no ogolnie masę rzeczy można załatwić. Jest to duża oszczędność czasu i moim zdaniem trzeba z tego korzystać.
Powrót do góry
martin

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio kupowałem w necie materac przeciwodleżynowy. No nie jest to tania sprawa ale na wszelki wypadek ubezpieczyłem transakcje internetowe w banku Raiffeisen. na szczęście materac dotarł w idealnym stanie.
Powrót do góry
malinka12

PostWysłany: Wto Lip 10, 2018 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sporo rzeczy kupuję przez internet, też sprzedaję czasem. Oszczędza się kasę w ten sposób i czas oczywiście. Mimo, że koszt wysyłki dochodzi to i tak się bardziej opłaca i jest taniej, ja z sendit korzystam jeśli o wysyłki chodzi; szybko i pewnie zawsze a i koszty wysyłki nie za wysokie, co cieszy;
Powrót do góry
julja

PostWysłany: Sro Lip 11, 2018 18:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię robić zakupy online bo często mozna znaleźć perełki w super cenach. No i wybór jest duzo większy niz w sklepach stacjonarnych. Pstatnio szukałam poszewek na poduszki do sypialni i przy okazji natknęłam się na http://www.pietrucha.pl/pl/oferta/materialy-budowlane/terradeck-deski-tarasowe/najlepsza-oferta. A ze moi rodzice planują remontować taras to od razu im powiedziałam o tych deskach plastikowych bo myślę ze świetnie się sprawdzą szczególnie w zimie
Powrót do góry
Koktajlowa
Biedronek

PostWysłany: Sro Sie 01, 2018 08:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często robię zakupy on-line. Są to zarówno kometki, produkty spożywcze, sprzęt, artykuły biurowe... jeśli chodzi o te ostatnie, to trafiłam niedawno na fajny sklep, w którym na https://www.drukuj24.pl/wklad-atramentowy-czz0zae-black-65ml-oryginalny.html znalazłam bardzo tani, oryginalny tusz do mojej drukarki i już nie muszę zadowalać się zamiennikami Wink Nawet nie sądziłam, że oryginalny tusz może być tak tani. Jeśli też potrzebowalibyście takich rzeczy to polecam Wink
Powrót do góry
karolciamaleszewska

PostWysłany: Wto Sie 07, 2018 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo często robię zakupy online. W dużej większości są to ubrania, bo tak jak ostatnio kupiłam tanie koszule damskie z zoio. To można znaleźć wiele ciekawych i tanich rzeczy, a nie trzeba wydać przy tym ogromnych pieniędzy.
Powrót do góry
lolka7

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często robię zakupy online teraz jest fajnie bo wiele sklepów posiada systemy szybkich płatności dzięki czemu przesyłki znacznie szybciej dochodzą. Lubię robić płatność przez http://www.bluemedia.pl/ nigdy nie miałam żadnych problemów z tą formą płatności.
Powrót do góry
urke

PostWysłany: Pią Sie 24, 2018 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lubię kupować przez internet, bo mogę na spokojnie wieczorem usiąść i czegoś poszukać. Nie muszę stać w kolejkach i biegać po sklepie martwiąc się że coś z promocji zostanie wykupione. Ostatnio kupowałem na https://ichemia.pl/ kilka rzeczy do domu, dzięki czemu zaoszczędziłem trochę czasu i pieniędzy
Powrót do góry
róża12

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2018 11:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie że robię. Na wapteka.pl ostatnio kupowałam kosmetyki do pielęgnacji ciała. Jak porównałam ceny, to taka apteka internetowa to dobre miejsce żeby zaoszczędzić. Czasu i pieniążków. Używam konkretnych kosmetyków z Biodermy i tu 2 kremy do pielęgnacji w cenie 1 akurat trafiłam Smile
Powrót do góry
natka
Biedronek

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane Dziewczyny! Chcecie zrobić sobie prezent? Jeśli tak, to polecam zwrócić sobie uwagę na kosmetyki koreańskie. Ja widziałam je na stronie http://jejustore.pl/ i przy okazji dowiedziałam się o miejscu w Krakowie, gdzie można spotkać się i o kosmetykach porozmawiać. Taki temat zdecydowanie jest dla mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
KaroKaro28

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj kochana, aby zawsze sprawdzić sprzedającego jego opinie, historie, i jak u niego wyglada sytuacja gwarancji. Ja się juz tyle razy nadziałam Sad
Powrót do góry
karola43
Żuczek

PostWysłany: Sro Sty 09, 2019 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że zamawiam online ogólnie teraz prawie wszystko kupuję online. Jest przede wszystkim taniej i dobrej jakości. Nie marnuje czasu na dojazdy czy też bezsensowne chodzenie po galerii. Kosmetyki czy też zapachy kupuję na https://ladniepachnie.pl/ Sklep naprawdę godny polecenia.
Powrót do góry
kalanka
SUPER EMO

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 12:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zbliża się remont mojej sypialni i zastanawiam się jakie dodatki warto wybrać. Zawsze podobały mi się sypialnie pełne poduszek i właśnie o takiej marze. Co sądzicie o tych poduszkach https://wooldesign.pl/poduszki-dziergane.html ? Chętnie poznam Wasze opinie.
Powrót do góry
natka
Biedronek

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do zakupów online to teraz najlepiej jest kupować, po świętach jest wiele wyprzedaży i promocji. Mi udało się znaleźć stół na taras, tutaj https://zumm.pl/stoly-na-taras i to w super cenie. Teraz czekam tylko na dostawę, zamierzam jeszcze kupić trochę rzeczy póki są takie dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Sty 14, 2019 17:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: