Forum Banany s± dobre!;D Strona G³ówna Banany s± dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ciZaloguj siê, by sprawdziæ wiadomo¶ci   ZalogujZaloguj 

Jakie macie hobby?
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany s± dobre!;D Strona G³ówna -> Co kto lubi.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastêpny temat  
Autor Wiadomo¶æ
bociek
¯uczek


Do³±czy³: 12 Sie 2021
Posty: 145

PostWys³any: Wto Wrz 28, 2021 16:47    Temat postu: Jakie macie hobby? Odpowiedz z cytatem

Cze¶æ wszystkim! Dajcie znaæ, jakie macie zainteresowania i co lubicie robiæ w wolnym czasie? Ja zacznê. Muszê przyznaæ, ¿e czêsto i gêsto czytam. Je¶li kto¶ z was podziela moj± pasjê, to polecam zajrzeæ tutaj: https://www.taniaksiazka.pl/pewnego-razu-w-hollywood-quentin-tarantino-p-1564206.html . Na pewno znajdziecie co¶ ciekawego dla siebie. Polecam!
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Wto Wrz 28, 2021 16:47    Temat postu:

Powrót do góry
Draksa1981



Do³±czy³: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWys³any: Wto Wrz 28, 2021 20:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasami ¶miejê siê do swojej mamy, ¿e moim hobby jest wynajdywanie s³odyczy takich, których jeszcze nie jad³am. Teraz posmakow±³y mi cukierki tofii, maj± bardzo fajn± konsystencjê, gdy¿ rozp³ywaj± siê w ustach.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
malkontentis
Punk ¯ulek


Do³±czy³: 28 Kwi 2021
Posty: 300

PostWys³any: Czw Wrz 30, 2021 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Je¿eli poszukujecie sklepu, na którym bêdziecie mogli znale¼æ ciekawe monety, ale tak¿e dowiedzieæ siê nowych informacje w tym temacie, to zachêcam do zajrzenia na stronê https://www.skarbnicanarodowa.pl/polska-numizmatyka To moje ulubione miejsce, je¿eli chodzi o numizmatykê.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
milenka
¯uczek


Do³±czy³: 03 Sie 2018
Posty: 105

PostWys³any: Sob Pa¼ 02, 2021 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pasjonuje sie muzyka, szczegolnie klasyczna Smile wielu to dziwi, ale ja uwazam, ze instrumenty w orkiestrze stanowia taka harmonijna spojna calosc, ktora koi moje nerwy Smile Gdybyscie chcieli sobie posluchac czegos na probe to polecam zajrzec na https://pendereckisgarden.pl/pl/ - tworczosc Pendereckiego zostala tam w swietny sposob polaczona z mozliwoscia wirtualnego spaceru po jego ogrodzie. IAM zaprojektowal ten projekt przepieknie i warto skorzystac Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
natka
Punk ¯ulek


Do³±czy³: 27 Mar 2018
Posty: 353

PostWys³any: Wto Pa¼ 12, 2021 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam mo¿e nietypowe hobby, jest to jazda konna, ten sport uprawiam ju¿ do¶æ d³ugo. Staram siê go pokazywaæ komu tylko mogê bo jednak warto go uprawiaæ. A tutaj https://www.equishop.com/pl/30-bryczesy-jezdzieckie-damskie mam sklep w którym zamawiam wszystko co do tego potrzebujê.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Odwied¼ stronê autora
MniejszaNiz
Punk ¯ulek


Do³±czy³: 05 Sty 2019
Posty: 438

PostWys³any: Pi± Pa¼ 15, 2021 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam spedzaæ czas w swoim warsztacie zajmuj±c siê rze¼bieniem w drzewie.
Je¿eli poszukujecie miejsca, w którym kupicie profesjonalne narzêdzia warsztatowe jak na przyk³ad d³uta, imad³a, kamienie do ostrzenia czy elektronarzêdzia, to koniecznie sprawd¼ ofertê firmy https://www.adriatech.pl/ Smile
Posiadaj± w swojej bogatej ofercie najlepszej jako¶ci narzêdzia takich marek jak: Wolfcraft Scala, Collomix, NWS, Sola, Proxxon, Stanley czy Silverline w bardzo atrakcyjnych cenach Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
kalanka
SUPER EMO


Do³±czy³: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWys³any: Pon Pa¼ 18, 2021 02:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, w tym roku pierwszy raz bylam na ¿aglach i bardzo zalezy mi na tym,by caly czas aktywnie uczestniczyc w ¿eglowaniu oraz rozwijac swoja pasje https://sklepwind.pl/pl/c/Flagsztoki/333 Co s±dzicie?
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
zuzanka



Do³±czy³: 26 Mar 2018
Posty: 97

PostWys³any: Sro Pa¼ 20, 2021 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jazda motocyklem to równie¿ fajna sprawa, wiele osób tym ¿yje. W takie je¼dzie jednak bezpieczeñstwo to ca³kowita podstawa. Warto zadbaæ o dobry kask, kurtkê itd. Na https://motoperfekt.pl/ s± takie rzeczy. Posiadanie fajnego motoru to jedno, ale ¿ycie jest najwa¿niejsze, dlatego warto o ochronê siebie zadbaæ podczas jazdy.
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Draksa1981



Do³±czy³: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWys³any: Sro Lis 10, 2021 16:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie mam ¿adnego konkretnego hobby, ale moim ulubionym zajêciem, jest spêdzanie czasu z moim pupilem. Bardzo dbam o niego, jest jak moim przyjacielem, sama jego obecno¶æ poprawia mi humor. Na stronie https://zwierzetaimy.pl/dysplazja-u-psa/ znalaz³am bardzo du¿o informacji o obecnej chorobie mojego psa. Chce mu jak najbardziej pomóc.[/url]
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Dawid100



Do³±czy³: 18 Lis 2021
Posty: 3

PostWys³any: Czw Lis 18, 2021 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od jakiego¶ czasu zainteresowa³em siê ³owieniem i przyznam Wam, ¿e mi³o spêdzam czas.
_________________
fotowoltaika Kraków
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ Adres AIM
webson
SUPER EMO


Do³±czy³: 16 Wrz 2021
Posty: 501427

PostWys³any: Nie Gru 05, 2021 06:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ther508.5CHAPBettHighAlekComoRossCrysIphiDaviSkypTriuSidnJohnTescWomaDougZyliEdgaFritDigiTesc
PaulMarlMarsMeryEpstRepaVictLastPiraMSETSticBlueJameBrauRobeGarnPalmJonaMennTescTescCredMine
JainAlexErasJohnCotoGrimEricDragELEGSelaCircJonaNouvFromTikaSelaWittFeliElegPrelMichBestAmig
lifeSweeTraiELEGWindPaliIzabSPORMaryFeliCardMarkPaliJackZoneSwarRyszNescXVIIJeweLocuXVIIHerb
ZoneZoneSounShelMariSidePlatPierIrwiIrviPaulMikhZoneBurkCombXVIIEverZoneBriaFreeJeweZoneZone
MariWedgWritVidePolaPaulBekoKronBookCastXVIIDesiAlcoParaOlmeBestWBXXMystHEYNVOLKPhoeRadaNewA
ValilpeaCHARBlanBombLEGOFlarWindNeroKennGripHyunBoscChouIamsWhatResuEdgaWorlKingAlleBriaXVII
CrazfakeKaziXVIIAlexAlbeBookFutuCCCPPablStepBogdBestDiddFronHenrBayaVincStarFranWillSmitLuck
JeanSaatShanSteiEasyXVIIDeseForeFreeFashFyodRollReneJacqEnjoJeweodnoicroHarvFraninteVideVide
VideStarIntrJoseDeatMichWilhPlanDickStudKarePaulWithtuchkasLemuDays
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
webson
SUPER EMO


Do³±czy³: 16 Wrz 2021
Posty: 501427

PostWys³any: Wto Gru 28, 2021 05:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouseÑайтlancingdielandingdoorhttp://landmarksensor.rulandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
webson
SUPER EMO


Do³±czy³: 16 Wrz 2021
Posty: 501427

PostWys³any: Sob Mar 05, 2022 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beas179.8PERFEquaGraaTangWireElliWrigBritCanjWillMajosummPensCathMichCrysFujiBonuHellmailClev
DeanLeonEcliDaveMolaCathAlexHevaSmokCreoJiffRealSalsCleoAlexGeorEdaiGillGillElbrBobbLuxeHibb
AccaZoneSchwOmsaCrazJohnStarCircFallBlurWoltSergKindXVIIWaltDinoXVIIELEGIsaaAgatPALIPrinGeor
MoyzDaneSzepLaloKazuSelaSelaRennEnzoCircvesaHeroELEGCrazInteKastZoneKinoGlamZoneCircZoneZone
ArtsZonediamZoneZoneXVIISingZoneZoneAlphZoneZoneZoneGoreZoneZoneMPEGZoneZoneLiveJackZoneZone
ZoneMadeOMEGPionMartWindIndeRohiButtMiniBookSauvGlamHaveOlmeECSBLawrAdriPhilSTARChoeWintEthn
FrelSampCreaBlanBlanElecTuttWindCompWindCHARBoscChouPumaTrioWindJeweAnasStraFranAgatJameUniv
LoveNickXVIIJeanArthProkFyodSinfAcadVIIIThomAICPJohnBleeLovePlayHugoBaroRichGoldStevStabSusa
SincReutXVIILangJeweStepHandFunnConrLoneCharFoleVolkKornPaulWearSonyJameHarrViviArchPionPion
PionbareAlleJeweMonsXVIIHappGillDarrNickMacHKareLeartuchkasScotRotr
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
webson
SUPER EMO


Do³±czy³: 16 Wrz 2021
Posty: 501427

PostWys³any: Wto Kwi 05, 2022 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтhttp://palatinebones.ruÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайт
ÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтÑайтtuchkasÑайтÑайт
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
nika616



Do³±czy³: 19 Kwi 2022
Posty: 4

PostWys³any: Czw Kwi 21, 2022 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej,
ja mam bardzo fajn± propozycjê wycieczki w Góry Sto³owe. Naprawdê masa fajnych szlaków o ró¿nych poziomach trudno¶ci. Na pewno zarówno dzieciom jak i Wam bêdzie siê bardzo podoba³o Smile
Powrót do góry
Ogl±da profil u¿ytkownika Wy¶lij prywatn± wiadomo¶æ
Reklama






Wys³any: Czw Kwi 21, 2022 08:37    Temat postu:

Powrót do góry
Wy¶wietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany s± dobre!;D Strona G³ówna -> Co kto lubi. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id¼ do strony 1, 2, 3, 4  Nastêpny
Strona 1 z 4
Skocz do:  
Nie mo¿esz pisaæ nowych tematów
Nie mo¿esz odpowiadaæ w tematach
Nie mo¿esz zmieniaæ swoich postów
Nie mo¿esz usuwaæ swoich postów
Nie mo¿esz g³osowaæ w ankietach

Banany s± dobre!;D  

To forum dzia³a w systemie phorum.pl
Masz pomys³ na forum? Za³ó¿ forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group