Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kurs na prawo jazdy
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MniejszaNiz
Punk Żulek


Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 435

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 11:51    Temat postu: Kurs na prawo jazdy Odpowiedz z cytatem

Jak na prawo jazdy to tylko tutaj - https://www.automobilklubpolski.pl/
Szkoła z wsoką zdawalnością i doświadczeniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Gru 03, 2020 11:51    Temat postu:

Powrót do góry
Ksij5qa



Dołączył: 06 Gru 2020
Posty: 1

PostWysłany: Nie Gru 06, 2020 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak wygląda ich oferta?
-
projektowanie stron internetowych Poznań
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benka
Żuczek


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 114

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem jak wygląda oferta Motostart bo jak chodziłam na Racławicką to mogłam wybierać wśród różnego rodzaju kursów w tym był też kurs ekspresowy na którym bardzo mi zależało
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
SUPER EMO


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4352

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cukierek
Biedronek


Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 299

PostWysłany: Sob Lut 27, 2021 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej prawo jazdy gdów robić u kogoś sprawdzonego. U kogoś, kto cieszy się dobrymi opiniami i widać efekty jego pracy. Przykładowo u firmy OES Edukacja sporo ludzi zdaje egzaminy. Oni świetne mają podejście do kursantów i naprawdę z dokładnością uczą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubakubek



Dołączył: 28 Lut 2021
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lut 28, 2021 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobienie kursu na prawo jazdy to dopiero pierwszy krok, później trzeba się rzeczywiście nauczyć jeździć
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirektorto



Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 18:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie miałem problemu ze zrobieniem prawka, ale później przeżyłem kilka stresujących sytuacji na drodze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Seupo



Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 09, 2021 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałem tak samo
_________________
euro 2020
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
XxALBERTxX



Dołączył: 10 Mar 2021
Posty: 1

PostWysłany: Sro Mar 10, 2021 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pamiętam jak sam robiłem kurs prawa jazdy. Fajny czas i na pewno będę zawsze go dobrze wspominał. Oczywiście egzamin zdałem za pierwszy razem Smile
_________________
https://askarprotect.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miodek97maks



Dołączył: 09 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 11, 2021 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdałem prawko za pierwszym razem i od razu zapomniałem przebieg egzaminu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
myszymon



Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Mar 20, 2021 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Udało mi się zdać za pierwszym razem, a samochód miałem już wcześniej kupiony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jacceuss



Dołączył: 13 Kwi 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 13, 2021 08:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie to dawne dzieje, mam wrażenie, że kiedyś łatwiej było zdać egzamin
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wersszymek



Dołączył: 22 Cze 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Cze 23, 2021 07:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz coraz ciężej jest zdać prawo jazdy, przynajmniej tak mi się wydaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Geor131BettReprraumForbXVIILouiBNIAThomMetaYoshBrasMawaErneJereFlorMoreJameMEGAArisVictSigr
JackPlatNatuPaulRansSuitMilaGilbLionAloeLeigViraClauTACIRolaTECHWillFyodJuraJohaTescEsseIphi
FranXVIIKateGabrClauXVIIGibsJeanElegCircAndrMacbTommMiguJameEnduOverSergKuniwwwvRoxyJeweKari
tapaCotoXVIIPhilRobeSilvDulaFallHowaELEGClivWindPlanXVIIEricAnneZoneFAREFuxiJohnJeffNasoRHZN
ZoneZoneOlymdiamZoneCarlThomZonePassPierCharZoneZoneJeffPoweZoneSlovZoneKarlSanoTrucZoneZone
TadeXVIIwkiePOWEWhirEFORTurbPHILspraMagiwwwnXIIIScenPolaJeweKirsMistSQuiCADISUBABrucPoweNewA
ValiValiTrefWatePublBoomNAPLWindEltoPoweMoleDeLoSwarhappBoziJeweDownDancNighTranlinepaysPure
HomoWintAbstAcadXVIIstorVIIIJaroHeatwwwsLeonChanWindGramFredThisThomCharPlanLoveViolWorlDian
VocaNataKearJudyCeciJacqOZONAmbiBackstopTownOxygBANDBarbBradBertNinaVeltMetaColiJamePOWEPOWE
POWEGeneBapaDolbprodParaRockFranBambAmatDahlMartErnstuchkasMicrDina
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Pon Paź 11, 2021 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Paź 11, 2021 07:44    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group