Forum Banany s dobre!;D Strona Gwna Banany s dobre!;D
takie tam xD

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomociZaloguj si, by sprawdzi wiadomoci   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany s dobre!;D Strona Gwna -> Ubrania.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Anitaa19
uczek

Doczy: 07 Wrz 2020

PostWysany: Nie Maj 30, 2021 19:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Normalna sprawa. Ja na pewno mog Wam podpowiedzie, bycie w pierwszej kolejnoci zastanowili si nad tym, co realnie mogoby sprawdzi si w kontekcie poprawy stanu Waszego zdrowia. Dziwi mnie to, e wiadomo spoeczna w kontekcie medycyny posza tak znaczco do przodu, a ludzie dalej o siebie nie dbaj i doprowadzaj si chciaby do tak powanych schorze jak marsko watroby.
Powrt do gry
Oglda profil uytkownika Wylij prywatn wiadomo
Reklama

Wysany: Nie Maj 30, 2021 19:47    Temat postu:

Powrt do gry
Aka

Doczy: 03 Cze 2021

PostWysany: Czw Cze 03, 2021 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, niby jestemy mdrzy i wyksztaceni a wikszo z nas wci idzie do lekarza dopiero jak bol staje si nie do zniesienia. Zwykle bywa ju za pno :/ Sama goni wszystkich w swojej rodzinie, eby regularnie robili badania profilaktyczne.
Anitaa19
uczek

Doczy: 07 Wrz 2020

PostWysany: Sro Cze 09, 2021 11:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, to bardzo wany aspekt. Na pewno powinnicie dobrze zastanowi si nad tym, co mogoby by dla Was najkorzystniejsze w kontekcie utrzymania penego zdrowia psychicznego. Na stronie https://psychomedic.online/ macie wicej informacji na temat moliwoci zdalnej terapii, dlatego te koniecznie powinnicie zwrci na to uwag!
Powrt do gry
kalanka
SUPER EMO

Doczy: 19 Lis 2018

PostWysany: Czw Cze 10, 2021 04:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,slyszalam,ze na stres dobrze jest korzystac z komory normobarycznej. Co sdzicie o tym https://normolife.com/5-sprawdzonych-sposobow-na-dotlenienie-organizmu/ ? Zalezy mi na tym,by dotleni organizm i nieco si wyciszy.
Powrt do gry
emi898

Doczy: 30 Gru 2018

PostWysany: Czw Cze 17, 2021 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dbacie o zdrowie?

___
pozabankowa karta kredytowa
Powrt do gry
Anderluigi

Doczy: 06 Maj 2021

PostWysany: Sro Lip 14, 2021 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy medyczna marihuana jest w peni zdrowa? nie ma efektw ubocznych? Informacje z http://eckz.pl/ nie s dla mnie w peni zrozumiae i oczywiste. Macie moe jakies sugestie, wskazwki, cokolwiek? Dajcie mi zna!
Powrt do gry
boenka

Doczy: 07 Kwi 2021

PostWysany: Pon Sie 16, 2021 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My, kobiety, musimy bardzo dba o swoje zdrowie, i to nie tylko to normalne, ale rwnie o zdrowie intymne. Czsto pojawiaj si u nas wstydliwe objawy miejsc intymnych, jak chociaby bl, swdzenie czy pieczenie. U mnie tak wanie byo i okazao si, e cierpi na sucho pochwy, ktra nie pozwala mi wspy. Ale mam na to sposb. Stosuj globulki dopochwowe cicatridina, ktre od razu zwalczaj wszystkie objawy, a ja mog si cieszy udanym poyciem maeskim Smile
Powrt do gry
Draksa1981

Doczy: 28 Lis 2020

PostWysany: Pon Sie 30, 2021 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie, to nie tylko lekkostrawna dieta i niskokaloryczne produkty. Niektre oleje take s zdrowe, olej rzepakowy ma bardzo dobry skad https://olejrzepakowy.com/o-oleju-rzepakowym/ i mona go spoywa nawet na czczo.
Powrt do gry
Bananowa90

Doczy: 12 Lip 2021

PostWysany: Wto Sie 31, 2021 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdrowie to istotny temat myl dla kadego. Niestety czsto w tej kategorii nie postrzegamy zdrowia naszych zbw. Od ich stanu zaley oglne zdrowie caego naszego organizmu. Re stany zapalne mog wywodzi si wanie od zbw. Warto mie w zanadrzu dobry gabinet, ktry zadba o zdrowie naszych zbw naprawd kompleksowo. Polecam od siebie to miejsce https://noweorlowodent.pl/ Jestem z niego bardzo zadowolona i w razie koniecznoci na pewno wanie tam wrc.
Powrt do gry
webson
SUPER EMO

Doczy: 16 Wrz 2021

PostWysany: Nie Wrz 19, 2021 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bitr245.3PERFCHAPFernFRONSideDaviNautErniDaylMakeInteSainAbraPaulStevDiesTescLoveZoneFranVite
GuinDickBettFiskOlivXIIICartRobeExclAhavBallWorlSupeSplawoonPatrDaphWindTimeRobegreeTimoLeos
MathCotoIsaaJohnVoguInteKeviStepAbsuFourMariIsaaHakoFourMariLuxoFeatFeliDussTaybHEINNighOpen
WindPushProsBlinWindPaliMullAlexMiloFallAndrStevSelaTadeZoneXVIIZoneKingArtsNoraAdioZoneLili
ZoneZoneMonoZoneZonePaulErleZonepublBagdTimeZoneZoneDrBrCharRobeWireZoneZoneSKATFeelZoneZone
ZoneLINQChriKOSSMeutWaltBernZigmHeavSylvBeatLongZamaPolaPremThomFootSauvRENAPROTApolJackCelt
GrouRenoEditKotlOverHellBabymailWindRomaHumaBorkBoscFascBritDaviWorrNellBlueShutNachIntrDian
CrazAgatMusiAlbiMarkAlanEmilFineNinoVictCharDelmMikhMPEGBitcTattAlteStroBornFindWarrGuilFran
JeweFranLawrRobeMothJoycAstrDomiChriFilmMicrPrinLiveMethSaraTinkmassBrooInteChriSCADKOSSKOSS
KOSSwwwrJesuAndrAlleMotoBreaFeliMariLandCambNguyprogtuchkasBriawwwr
Powrt do gry
Rofosomir53

Doczy: 30 Wrz 2021

PostWysany: Czw Wrz 30, 2021 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co wy o tym uwaacie?
Powrt do gry
webson
SUPER EMO

Doczy: 16 Wrz 2021

PostWysany: Nie Pa 10, 2021 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrt do gry
kalanka
SUPER EMO

Doczy: 19 Lis 2018

PostWysany: Nie Pa 10, 2021 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sdzicie o skorzystaniu z usliug prawnika przy zalatwianiu odszkodowania? Zalezy mi na zlaezieniu Polskiego specjalisty z UK.https://insito-odszkodowania.uk/porady-prawne/odszkodowanie-w-uk-za-stres-w-pracy-kiedy-mozna-sie-o-nie-ubiegac/ Co sdzicie?
Powrt do gry
malkontentis
Biedronek

Doczy: 28 Kwi 2021

PostWysany: Sro Pa 27, 2021 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile))))
Powrt do gry
malkontentis
Biedronek

Doczy: 28 Kwi 2021

PostWysany: Sro Pa 27, 2021 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile)))))))))))))))))))))))
Powrt do gry
Reklama

Wysany: Sro Pa 27, 2021 18:03    Temat postu:

Powrt do gry
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany s dobre!;D Strona Gwna -> Ubrania. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Id do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Nastpny
Strona 2 z 5
Skocz do:  
Nie moesz pisa nowych tematw
Nie moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

Banany s dobre!;D  

To forum dziaa w systemie phorum.pl
Masz pomys na forum? Za forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!