Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zasłony do nowoczesnego wnętrza
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Co kto lubi.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Nie Lip 05, 2020 17:24    Temat postu: Zasłony do nowoczesnego wnętrza Odpowiedz z cytatem

Dzień dobry! Chciałabym się poradzic, jakie zasłony byście wybrali do nowoczesnego wnętrza ? Mam dosyc etniczno-modernistyczny styl w domu https://home-you.com/pl/salon/zaslony chciałabym znaleźć dla siebie coś nietypowo, ale takiego by nie odciagalo uwagi od scian i innych detali. Może mi coś doradzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Lip 05, 2020 17:24    Temat postu:

Powrót do góry
piotr_12



Dołączył: 19 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lip 19, 2020 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpinam się do pytania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
SUPER EMO


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4352

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draksa1981



Dołączył: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWysłany: Nie Lut 21, 2021 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi udało się znaleźć piękne zasłony w janki centrum https://homeparkjanki.pl/ . Kupiłam zasłony turkusowe do salonu, może to nawet taki bardziej kolor morski i ciemnozielone zasłony do sypialni. Jeszcze szukałam zasłon dla swojej Julki do pokoju dziecięcego z motywem kól, ale akurat takich nie widziałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draksa1981



Dołączył: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWysłany: Pią Lut 26, 2021 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wnętrze może nabrać zupełnie innego wyglądu jeśli zdecydujemy się na odnowienie starych drewnianych mebli. Na stronie https://www.altax.pl/porady/jak-odnowic-boazerie/, znalazłam fajną zakładkę na temat odnawiania boazerii. Dodatkowo na stronie jest możliwość łatwego dobierania impregnatu chroniącego drewno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draksa1981



Dołączył: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWysłany: Czw Lip 29, 2021 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo duży wybór modnych zasłon znalzałm w eurofirany. Bardzo spodobały mi się grube turkusowe zasłony, które pasowałyby mi do sypialni. Muszę tylko zapytać czy są zaciemniające. Mamy łóżeczko dziecka w sypialni i dobrze byłoby żeby rano było ciemno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Nie Sie 08, 2021 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnio z takich dodatków zakupiłam właśnie zasłony do salonu z tej strony https://home-you.com/pl/salon/zaslony znalazłam bardzo fajny i pasujący model, mogę polecić go każdemu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Draksa1981



Dołączył: 28 Lis 2020
Posty: 75

PostWysłany: Wto Sie 31, 2021 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz dom ma bardzo dużo elementów drewnianych, nasz dziadek był stolarzem i stąd wzięło się to drewno. W tym roku malowaliśmy je dobrymi farbami flugger do drewna. Drewno nabrało nowej świeżości. Myślę, ze jak dokupimy ładne zasłony, to już całkiem będzie ładnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bananowa90



Dołączył: 12 Lip 2021
Posty: 78

PostWysłany: Sro Wrz 15, 2021 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znoszę firan za to uwielbiam zasłony zaciemniające. Niestety niektóre zasłony, które jako takie są reklamowane wcale nie zaciemniają. Siostra ostatnio przesłała mi link do sklepu internetowego Vege home https://vegehome.pl/salon/firany-i-zaslony/zaslony/ i tam wszystkie zasłony, które tak opisują faktycznie zaciemniają pomieszczenie. Co fajne do pierwszych zakupów możecie dostać 10 złotych zniżki. Także, tylko korzystać. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Anska



Dołączył: 21 Gru 2020
Posty: 31

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto jest zwrócić uwagę na te zasłony zaciemniające, jest to ładny i praktyczny dodatek, ja już nie mogę sobie wyobrazić mojego salonu bez nich Very Happy Możesz też dobrać ich kolor pod kolor dodatków w danym pomieszczeniu, wtedy wygląda to jeszcze lepiej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 506822

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hard192.3BettCHAPSileThomSpreRaceHenrCabrShayJohnXVIIAtlaAfroTefaWaynDekoBirtCuisXIIIJozeGeor
CasaFiskCuisJonaOralEsseDiadYourBothXVIIOnlyFeliAndrHarrJohnPlanSchaNiveMavaClemAmadCariOcea
EsteCityPushOmsaClauNickWherAlaiPocksomeXVIIElegOmsaFallBounspirHenrShawNikiSunnXVIIPhilCoto
MeriLouiAdioDinoMatiDefoRaymRondMariTheyZoneZoneDiscdiamBonuZoneLoveFranJuliAbraCreeIntrBegi
PierArthMichScotPhilZoneChetCakeWillZoneZoneThatVirgZoneLuceXVIIZoneTatoConndiamZoneManlStan
mimeFrerMadeBlueLoseToriYukoArdoComeWilhEcoiBookParaRetuOlmeDuraOlmeParkWAECUmbrSympHarrMedi
FratEducEducOverMiliBabeBawiPastIskaExpeWindsupeValeFranRoyaWindEmerDejaProkwwwmShocNighLisb
JeweExtrKarlHistFranProkCharXVIIOnceAcadhighTeamZetaWantCurrVasiLiveJeweNirvPERSMercSeanPete
BangPaulThomURSSQueeJeweAmonSimCLaurMarkJewePalaKammRitcJimmEnglPictKMFDAdobClevAutoBlueBlue
BlueeverWillLibeDangMichBrunRealJaneGillMariRevoSunstuchkasMichIntr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 506822

PostWysłany: Nie Paź 10, 2021 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 506822

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 07:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Most1269.5BettPERFChunPianNintWillWillAndeSaraGeraRiveRichJameStacTescKurtVienRobeMilaWolfCris
KuscRichSpinFiskJorgDediMickFranAlicDoctDiscRichMyraLCRMSigmAltiGeorPerpGiseGilbTescPantFede
LineTobeCharShanEspeKindJohnJuleEnjoStevQuikMcBaTradAndrPoppNikiDiscArbeHymnYoshSympXVIICity
CannChanNikiHoldKareFeliChriHellMataFallSupeSimsCalvMartUnivHarlASASFairArtsXVIIELEGdiamArts
ZoneZoneCallRossZoneJeanShanBabaJackJameScruWaltZoneRASKaubeLariGeniZoneODAYWarhCharZoneZone
XVIIDieuDHChBlueSmarVIIIArcoRoyaBookWindCodeChicSpirWoodVanbOlmePETEGeniARAGCITRSpacFoodChan
ValiOmbrEducJoanMagiVacaBabyWindmailWindLEGOCitiSoftClorPediPapeHarrFantJeweJustLogiWilbTile
GaslJameLudwFranXVIILionThisGlobBreaWaltTaDeVerlLiyaFlowEverBlinVIIIChelMarkJacqTakeSpeaJenn
MortGlenStepAldoEricWillMultHollHollBracRobeTravBirtDamnwwwnTangJuliEvenHannMariMaurBlueBlue
BlueMicrTchaSharFounRetuKnowcoupVictThelPracAstrLovetuchkasStepTriu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 506822

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.ruинфоlancingdie.rulandingdoor.ruсайтlandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonkan



Dołączył: 28 Lut 2022
Posty: 62

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 12:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawy temat! świetne wskazówki i propozycje! tego szukałam. Dzięki! Smile Pozdrawiam Smile)
________________
badania krwi Wrocław
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Lut 28, 2022 12:20    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Co kto lubi. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 1 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group