Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oprogramowanie do firmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urke

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 21:55    Temat postu: oprogramowanie do firmy Odpowiedz z cytatem

Pracuję w firmie produkcyjnej. Szef przydzielił mi zadanie specjalne- muszę znaleźć program który ułatwi obsługę produkcji. Może macie doczynienia z takim oprogramowaniem i coś podpowiecie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sty 16, 2019 21:55    Temat postu:

Powrót do góry
julja

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również pracuję w firmie zajmującej się produkcją (kartonowych pudełek). U nas korzysta się z oprogramowania: https://www.cfi.pl/planowanie-produkcji/. Jest dość proste w obsłudze, wystarczy kilka razy "na sucho" przećwiczyć pewne schematy. Program umożliwia kompleksową obsługę produkcji, w tym także obieg informacji, które zapewne jak wiesz-są bardzo istotne w tego typu firmach. Dodatkowo masz podgląd aktualnych danych dotyczących stanów magazynowych, zaopatrzenia, dostępności pracowników, maszyn i urządzeń, itp. Mam nadzieję że pomogłam:)
Powrót do góry
Koktajlowa
Biedronek

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz dobrego oprogramowania do firmy, to powinieneś obowiązkowo zapoznać się z ofertą firmy Primesoft na ich stronie internetowej http://www.primesoft.pl/. Firma ta dostarcza głównie nowoczesnych rozwiązań z zakresu systemów do zarządzania dokumentami, a to może się bardzo przydać, również w firmie produkcyjnej Wink
Powrót do góry
Reklama
SUPER EMO

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz też :

Powrót do góry
Anitaa19

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 00:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Ja na pewno mogę Wam zasugerować, że dzisiaj jesteście w stanie rozegrać ten temat zdecydowanie skuteczniej. Dobrze widać to na przykladzie artykułu https://interaktywnie.com/biznes/newsy/biznes/jak-szybko-otworzyc-nowoczesny-sklep-internetowy-260939 i opisanej w nim metody na otwieranie własnego sklepu internetowego. Nie sądziłam, że to może być aż tak proste!
Powrót do góry
SePaNtoWsKi

PostWysłany: Wto Mar 23, 2021 10:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz każdy chciałby otworzyć sklep internetowy, ale czy warto?
Powrót do góry
malkontentis

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli poszukiwane były przez was sprawne aplikacje dla lekarzy to koniecznie musicie sprawdzić stronę internetową rsqdoctor.com. Znajdziecie tam oprogramowanie, które umożliwi wam prowadzenie dokumentacji medycznej w formie elektronicznej w szybki oraz bezpieczny sposób. Warto sprawdzić sobie program, ponieważ interfejs działa bez zarzutów.
Powrót do góry
cukierek
Biedronek

PostWysłany: Pon Lip 19, 2021 07:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko się zmienia i kształtuje, także na pewno trzeba być na bieżąco ze wszelkim kwestiami. Ja przykładowo chce prowadzić sklep internetowy, dlatego teraz znalazłam link na artykuł jak wybrać magento hosting? Planuje się z nim zapoznać, aby dowiedzieć się jaka jest między poszczególnymi opcjami różnica i jaki wariant wybrać dla siebie.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lip 19, 2021 07:57    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: