Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ile macie kolczykow..?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Tatuaże i kolczyki.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Barabara ;P



Dołączył: 28 Gru 2008
Posty: 93
Skąd: B-B ;)

PostWysłany: Sob Sty 10, 2009 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a to widziałam takie nie raz, ale nie wiedziałam że to się tak nazywa ;P
banana ^^ fajnie ;d
_________________
Reggae Dla Pana Prezydenta . : >
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Nazwa Skype
Reklama






Wysłany: Sob Sty 10, 2009 19:03    Temat postu:

Powrót do góry
Olciak29



Dołączył: 26 Paź 2017
Posty: 3

PostWysłany: Czw Paź 26, 2017 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W nosie, pępku i łącznie 3 w uszach Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciamaleszewska



Dołączył: 07 Sie 2018
Posty: 33

PostWysłany: Wto Paź 09, 2018 12:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam przekute uszy i nos. Obecnie się zastanawiam nad pępkiem. Nad innymi kolczykami jeszcze nie myślałam ale poważnie się zastanowię. Smile A co do tego co wstawiła Lucky to ja również nie wiedziałam, że to nosi taką nazwę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamcia60
Żuczek


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 177

PostWysłany: Sro Maj 29, 2019 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy okazji, gdzie kupujecie kolczyki? Ja od kilku miesięcy mam jednego sprawdzonego jubilera https://ergold.pl/13-kolczyki, jeszcze ani razu się na nim nie zawiodłam ;^)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Feniks3



Dołączył: 29 Cze 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 07:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka w uszach Smile
_________________
adres
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
19bananek



Dołączył: 20 Sie 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie mam wcale Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goniag



Dołączył: 12 Mar 2020
Posty: 45

PostWysłany: Wto Mar 17, 2020 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm sporo Smile i nie licze tych w uszach bo to raczej standard Smile mam też tunele, kolczyk w języku i pępku Smile trafiłam zwyczajnie do rewelacyjnej Ani z Jah Love Tattoo w Warszawie, która przekuwa w sposób idealny i ona zaraziła mnie tym wszystkim na dobre Smile perfekcyjna, solidna, mega sympatyczna. Najlepsza w stolicy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jovis



Dołączył: 02 Kwi 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a kolczykujecie również miejsca intymne? i jeśli tak, to czy wpływa to na odczuwanie bodźców?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bob007



Dołączył: 07 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 21:06    Temat postu: kolczyki Odpowiedz z cytatem

W jakim wieku pozwoliliście swoim dzieciom zrobić sobie kolczyki w innych miejscach??
_________________
nowość, katalog designmk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
joona
Żuczek


Dołączył: 27 Mar 2020
Posty: 105

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja pierwszy kolczyk ( w nosie ) zrobiłam sobie jak skończyłam 18 lat Smile potem się to wszystko rozwinęło i obecnie ten piercing jest już mocniej rozbudowany haha Smile i też tak jak goniag polecam Anię z Jah Love w Warszawie. Perfekcjonistka w każdym calu a przy tym pozytywnie zakręcona osoba Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja ostatnimi czasy zostałam obdarowana kolczykami przed swojego męża, które jak się okazało zamówił z tej strony https://www.karkosik.pl/21-zlote-kolczyki, są one przepiękne i bardzo mi się podobają, będę je nosić bardzo długo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milenka55



Dołączył: 04 Lip 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lip 26, 2021 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam biżuterię. Mam jej sporo. Nawet ciężko mi powiedzieć ile mam par kolczyków. Lubię różne modele. Podobają mi się zarówno takie jak te https://sklep.diamor.pl/bizuteria/kolczyki-z-brylantami/kolczyki-z-bialego-zlota-z-szafirami-na-biglu-007ct - stylowe, ekskluzywne, z białego złota, jak i te proste np. z masy solnej czy wykonane techniką soutage.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Sro Lip 28, 2021 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko te w uszach. Stawiam na klasykę i prostotę, dlatego biżuteria pandora to moja ulubiona biżuteria zarówno na co dzień, jak i od święta. Każdy ma swój styl, jednak myślę, że ta firma dba o każdego klienta i każdy znajdzie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Nie Wrz 19, 2021 12:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hila273PERFCHAPreasValiSounGordRemiXVIIHelsGeorBoilRadiDaviPascRaimVirgSkanThinZoneSonyShin
DarlErleDaviDeanJeweigitElisAlisWateVinoVisoConsSexyClinCameRobeKarlTykwPierPekkTescAccaTony
OLAYJudiJohnReebGrimWillRaymScotElegAlmoGlobOlivNighCounXVIIElegIndeFeliCOREDolpAlleBodoDeee
VoguCotoORIGNeriJakeWeniSelaFlasXVIIELEGKissGangOrnaZoneLoveSaraZoneThatArtsTintKetaZoneZone
ZoneZoneDehyZoneZoneJannMontZoneZoneHaloZoneZoneZoneAsifZoneIDEFMaigZoneZoneWindAstoZoneZone
ZoneTherEricSennRafaGordWhirCandToCATranClivAlcoMistOlmeClouAdriLuisPRESPROTPROTbullEUROSwed
ValiValiEartColoFordHellEichRudyWindWinxHyraBoscRoweCeruPalaAndrHandMicrLyneTranBlueAgatMaga
XVIIBungArnoForeXVIIClauMcKilvisKoehCharCitiWindAlekGonzVIIIArchcybeTheyRadiKiroWorlJeweGior
peneNguyFredNapoMusiAnnePromPeteWindHansDaisChriflasSideEyefExciAmadUppeGrahFaunWindSennSenn
SennMicrWithGeraKidsLighSwanAndrFritDoudKlauStraBiettuchkasWannFutu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Nie Paź 10, 2021 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebones.rupalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Nie Paź 10, 2021 10:55    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Tatuaże i kolczyki. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 33, 34, 35  Następny
Strona 4 z 35
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group