Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Co kto lubi.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz poszukuję prezentu dla mojej kuzynki. Wiem, że lubi różnego rodzaju dodatki do odzieży typu paski, kapelusze, torebki. Co myślicie by kupić jej skórzaną, małą poręczną torebeczkę z tej strony: https://www.filippo.pl/pl/menu/torebki/torebki/torebki-do-reki-412. Ja osobiście bardzo bym się ucieszyła z tak praktycznego prezentu, a Wy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Sty 20, 2022 13:44    Temat postu:

Powrót do góry
bociek
Żuczek


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 145

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez bociek dnia Sro Maj 11, 2022 12:10, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
SUPER EMO


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 636

PostWysłany: Czw Sty 20, 2022 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie chciałbym Wam polecić stronę https://zatokazegarkow.pl/zegarki-hybrydowe , na której znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi zegarkami. Jeżeli jesteście zainteresowani tematem lub macie jakieś pytania, to wszelkie informacje znajdziecie na stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Pon Sty 24, 2022 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam jeszcze inną, ciekawą opcję prezentu dla mojej kuzynki. Kolega podpowiedział mi, że może biżuteria będzie strzałem w 10. Na stronie https://bovem.com.pl/pol_m_Zlota-bizuteria_Kategorie_Zlote-kolczyki_Z-perla-478.html znalazłam piękne kolczyki. Są one ze złota z pięknymi perłami, a ona bardzo lubi perły. Nie wiem co robić, bo nie mogę się zdecydować, które są najpiękniejsze. Bardzo proszę o pomoc i poradę Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
banani77
Żuczek


Dołączył: 06 Gru 2021
Posty: 127

PostWysłany: Sro Sty 26, 2022 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popularne prezenty na pewno uda się nam kupić online, ale też często trzeba znaleźć coś wyjątkowego chociażby prezent dla elektryka. Dla takiej osoby musimy wybrać coś, co trafi w jej potrzeby ale i upodobania. Nawet i szkolenia mogą być świetnym prezentem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Baśka98



Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 95

PostWysłany: Sro Lut 02, 2022 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam koleżance ładny komplet satynowy w pudrowy różu, świetnie się prezentuje oraz pakowana w pudełko
https://pradlo.pl/102-koszule-nocne-komplety-satynowe-dzianina
Koleżanka jest zachwycona prezentem.
_________________
http://www.sukienkownia.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Wto Lut 15, 2022 22:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może koszulka z własnym nadrukiem? Będzie to spersonalizowany prezent, który będzie dopasowany do osoby obdarowanej. Możecie zamówić koszulkę w dowolnym kolorze i rozmiarze, z grafiką lub napisem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Pon Lut 21, 2022 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o takim prezencie https://dailyfruits.pl/prezenty-wielkanoc/ dla pracowników mojej firmy? Zbliża się Wielkanoc i chciałabym im jakoś podziękować za to wszystko co robią dla rozwoju mojego biznesu. Myślę, że takie zestawy to doskonały pomysł na prezent. Zwłaszcza, że opakowania na prezenty mają efektowny wygląd i są ekologiczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
słonecznik33



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 33

PostWysłany: Wto Lut 22, 2022 19:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

brat sam wybrał prezent fotel gamingowy z Genesisa nitro 550 solidnie wykonany dobrze wyprofilowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Sro Lut 23, 2022 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli nadal nie macie pomysłu na prezent, ja zawsze polecam kupić coś co będzie nawiązywało do tego dnia i będzie stanowiło prawdziwą pamiątkę np. Komunii Świętej. Ciekawe upominki można kupić tutaj: https://lanotti.com/ramki-na-zdjecia-komunijne-c7.html . To jest zdecydowanie najlepsze rozwiązanie. Do tego koperta z drobną sumą pieniędzy i wybór prezentu mamy z głowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman77



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 66

PostWysłany: Nie Lut 27, 2022 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czemu nie? Przy dawaniu prezentów liczy się w końcu głównie to, by obdarowana osoba czerpała z tego jak najwięcej radości. Na stronie https://www.superprezenty.pl/prezenty-na-rocznice/prezent-na-rocznice-zwiazku/prezent-na-rocznice-zwiazku-dla-niego czytałem więcej w kontekście prezentów na rocznicę związku i zastanawiam się, czy ktoś z Was korzystał z takich rozwiązań? Z chęcią poczytam więcej na ten temat.
_________________
wpis sponsorowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 06:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Planuje kupić mężowi brzytwę, już nawet znalazłam odpowiednią https://beardman.pl/kategoria/brzytwy-do-golenia Według mnie perfekcyjną, która wygląda elegancko i stylowo a drewniana rączka dodaje jej szyku. Jestem przekonana, że będzie zachwycony, bo uwielbia takie rzeczy z duszą. Jak dla mnie to prezent idealny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 503996

PostWysłany: Sob Mar 05, 2022 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Terr152.9BettperscroiDeanPattYashCharPaulLittDonnApplacusJeweShowMetaLituPrelCalmXIIIVirgNora
MetaEthnEricFrohMihaMartAirpChucrrivAdriEugeOrlaNikoAntoColeMickXVIIMarrMichJeanTescNiveSele
NickFirsFlasJohnkillHansXVIIXVIIFallCircWindSelaWritVoltGeneshinMurpPeteJayaJohaAdioConcJesu
InclHenrAnthAndeReveSelaEnjoErleJonaMargRehaHeavNikiZoneArtsComeZoneNokaZoneZoneOsirFuxiSwar
XVIIZoneMultZoneZoneStevWrigZoneReloSaraMathZoneZoneAlanDaviZoneTOTeZoneZoneDekkChetZoneZone
HenrStefAlexTaniAsfuAutoElecCataSylvChriLukeOlmeMagiPolaExpeWoodFootClasHyunGenuEnglReleDomo
ESBTzeroGuidLosiefapPSPgCanpLifeGranShanWorlDeLovoluFranChoiSimmJeweJavaJeweKeepwwwiDarkDiam
ErmaKissXVIIAlbePireMarkXVIIthisXVIIEmirPeteOlegDolbNoteBaddCinnEugeWindBrucRaptSuitNighTouc
WindJaneJameUnitRalpIntrBeauTotaSeymCoreDonaSiegAbovCircFionEndrMarkSusaEricExceWritTaniTani
TaniSoliLibeIncaPierWASPDigigirlDeutJeffLewiHelgMambtuchkasJackDoug
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 503996

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 12:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalинфоpalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Sob Maj 28, 2022 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,moj siostrzeniec ma niedługo 6te urodziny i bardzo zalezy mi na tym,by kupic mu prezent,ktory mu się spodoba. Co lubią teraz 6latki? Co jest teraz w modzie? Będę wdzięczna za wasze opinie oraz sugestie. https://niedoskonala-mama.pl/prezenty-dla-6-latka/ Zapraszam do komentowania,pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Maj 28, 2022 21:47    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Co kto lubi. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 5 z 36
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group