Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracja
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> O nas samych
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
natka
Punk Żulek


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 353

PostWysłany: Pią Gru 21, 2018 08:41    Temat postu: Restauracja Odpowiedz z cytatem

Znacie restaurację http://naskrajnej.pl/ ?

Ostatnio zmieniony przez natka dnia Wto Sty 15, 2019 15:35, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama






Wysłany: Pią Gru 21, 2018 08:41    Temat postu:

Powrót do góry
Urszula



Dołączył: 19 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: Sob Sty 05, 2019 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego miejsca, ale jak szukasz fajnego miejsca, to Bubbles Bar w Warszawie pozytywnie Cię zaskoczy. Byłam tam ostatnio na spotkaniu biznesowym, które postanowiliśmy uczcić lampką szampana. No i na jednej się nie skończyło, bo mieli bardzo duży wybór bąbelków z całego świata. Na pewno wrócę tam w mniej oficjalnym wydaniu ze znajomymi, żeby posmakować innych specjałów. Spróbuj, może polubisz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teofilo



Dołączył: 02 Paź 2018
Posty: 40

PostWysłany: Wto Lut 12, 2019 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszym jedzeniem jest w Restauracji Akademia w Warszawie. Często wybieram dania lekkie, ale czasem zamawiam po prostu to, co mi najbardziej smakuje. Oferta tego lokalu jest bardzo urozmaicona. Ostatnio kosztowałam liście szpinaku z gruszką, kumkwatem, orzechami, zapieczonym kozim serem w sosie malinowym. Po prostu delicje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola43
Żuczek


Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 152

PostWysłany: Nie Maj 05, 2019 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby jedzenie w restauracji

Ostatnio zmieniony przez karola43 dnia Nie Cze 30, 2019 22:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karola43
Żuczek


Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 152

PostWysłany: Nie Cze 30, 2019 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby jedzenie w restauracji było dobre potrzebny jest profesjonalny sprzęt a taki na pewno znajdziecie tu https://technologies4all.pl/ Sprzęt bardzo wytrzymały i dobrej jakości i w znakomitych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Sro Gru 04, 2019 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,poszukuje dobrej i uroczystej restauracji na niewielkie przyjęcie po chrzcinach mojej corki. Jak sądzicie,jaka restauracja spełniłaby moje oczekiwania? Zalezy mi na elegancji. Myślałam o tej restauracji https://quadrille.pl/bialy-krolik/ Chętnie poznam Wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martunnia



Dołączył: 29 Gru 2019
Posty: 4

PostWysłany: Nie Gru 29, 2019 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo lubię jeść w restauracjach serwujących polską kuchnię Smile Mam wielką nadzieję, że będzie pojawiać się ich coraz więcej i wszystkie będą na dobrym, a może nawet wspaniałym poziomie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
yellow



Dołączył: 22 Maj 2019
Posty: 48

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 10:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomo, że nasza tradycyjna kuchnia jest dla nas najlepsza i najsmaczniejsza. Ale mimo to ja raz na jakiś czas lubię posmakować czegoś innego poznać jakieś inne danie. Dlatego też gdy ostatnio mąż zaproponował wyjście do restauracji Garo Sushi w Warszawie to z ochotą na to przystałam. W restauracji tej miałam okazję posmakować sushi które okazało się bardzo smaczne. Tutaj masz okazję posmakować innych dań także z kuchni japońskiej. Fajnie jest raz na jakiś czas wyrwać się z domu i posmakować czegoś innego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Alex93



Dołączył: 11 Lut 2020
Posty: 4
Skąd: Kielce

PostWysłany: Sro Lut 12, 2020 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tej restauracji nie znam, ale myślę że jest podobna do innych serwujących kuchnię polską. Dla mnie te wszystkie schabowe, golonki, bigosy są nieco ciężko strawne. Wolałbym coś lżejszego może kuchnię tajską?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oniryczny
Żuczek


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 135

PostWysłany: Pią Lut 21, 2020 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda restauracja w kuchni powinna mieć dobrej jakości akcesoria kuchenne. Tutaj https://gerlach.pl/garnki macie sklep znanego producenta od którego polecam zamówić garnki. Nie przypalają potraw, są solidne, maja wygodne przykrywki, używam ich codziennie i nie miałam lepszych. Są tam dobre promocje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kamcia60
Żuczek


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 177

PostWysłany: Nie Mar 15, 2020 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie znam tego miejsca, ale moge polecić restauracje https://mokotowska69.pl/ gdzie ostatnio się wybraliśmy i powiem wam, że bardzo nam smakowało, na dodatek jest tam tak duży wybór że będziemy musieli tam wrócić i to nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3933

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,aby zainwestowac w chrzciny w nadmorskiej restauracji ? Zastanawiamy sie nad korzystnym dla nas rozwiązaniem. Co sądzicie o tej restauracji https://www.restauracjanadpotokiem.pl/ Proszę o wasze opinie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skorbi



Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero zaczynam swoje cotygodniowe wizyty w różnych restauracjach, choć nie wszystkie są jeszcze otwarte, nie wiem czy niektóre w ogóle dadzą radę się otworzyć, bo dopadł je kryzys. Niestety ale koronawirus bardzo uderzył w ten rynek, na szczęście wiele knajpek i restauracji prowadziło dostawy, w tym moje ulubione Sumo sushi na dowóz Kraków, więc przynajmniej pod tym względem kwarantanna i lockdown nie były aż tak nieprzyjemne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Skorbi



Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Cze 17, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz dopiero zaczynam swoje cotygodniowe wizyty w różnych restauracjach, choć nie wszystkie są jeszcze otwarte, nie wiem czy niektóre w ogóle dadzą radę się otworzyć, bo dopadł je kryzys. Niestety ale koronawirus bardzo uderzył w ten rynek, na szczęście wiele knajpek i restauracji prowadziło dostawy, w tym moje ulubione Sumo sushi na dowóz Kraków, więc przynajmniej pod tym względem kwarantanna i lockdown nie były aż tak nieprzyjemne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam332
Punk Żulek


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 384

PostWysłany: Sob Sie 22, 2020 05:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawie czy ktoś z was był w bardzo dobrej restauracji w Toruniu https://hotelamazonka.pl/restauracja-amazonka-ciechocinek/ .Sam bardzo często do tej restauracji chodzę z dziewczyną i bardzo nam się podoba ta restauracja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Sie 22, 2020 05:15    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> O nas samych Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group