Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Strony edukacyjne dla dzieci
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Internet.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
urke



Dołączył: 05 Paź 2017
Posty: 30

PostWysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:04    Temat postu: Strony edukacyjne dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Witam, co myślicie o stronach edukacyjnych dla dzieci jako pomoc w nauce i utrwaleniu wiedzy malucha? Od niedawna z moim starszakiem zaczęliśmy korzystać ze strony aztekium i zauważyłem, że młody dużo szybciej a przede wszystkim chętniej przyswaja materiał z geografii naszego kraju. Co myślicie o tego typu spędzaniu przez dziecko czasu przy komputerze?

EDIT: naprawdę nikt nie korzysta z takich stronek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Wrz 24, 2018 10:04    Temat postu:

Powrót do góry
julja



Dołączył: 26 Cze 2018
Posty: 25

PostWysłany: Sro Sty 23, 2019 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas nie używa się stron tego typu. Uważam że edukowanie dziecka za pomocą komputera mija się z celem. Znacznie lepiej jest według mnie postawić na rozwój zdolności manualnych, czy wyobraźni u dziecka. Dlatego lubimy korzystać z różnych gier i zabaw, które często kupujemy chociażby na https://www.mojebambino.pl/. Dzięki temu dziecko się rozwija, a nie psuje sobie wzrok. A poza tym, takie gry to świetna zabawa dla całej rodzinki:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gozun



Dołączył: 23 Maj 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 23, 2019 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie bardzo dobrym rozwiązaniem jest uczenie dzieci na wszelkie możliwe sposoby. Polecam sobie poczytać na przykład na https://swiat-rodzicow.pl/ o tym jak w dość łatwy sposób można uczyć dzieci i dbać o ich edukacje Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
natka
Punk Żulek


Dołączył: 27 Mar 2018
Posty: 355

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mojego dziecka właśnie się zastanawiam jaki zakupić fotelik samochodowy, co byście polecali? W sklepie doradca polecał mi fotelik od https://espiro.pl/foteliki-samochodowe i z tego co widziałam są one bezpieczne, a na tym mi najbardziej zależy. No i też wygodnie się go wpina podobno, to też było by ułatwienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karolina.rogon95



Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Kwi 16, 2020 08:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mymaths.co.uk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Verona



Dołączył: 20 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Czw Maj 21, 2020 01:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto dzieci samemu edukować, zwłaszcza teraz, kiedy jest ten szalony wirus i szkoły zamknięte do września, a przedszkola to też tak średnio. Na szczęście śą strony takie jak blog dla rodziców gdzie można znaleźć porady w tym temacie, warto odwiedzać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bigby



Dołączył: 28 Maj 2020
Posty: 2

PostWysłany: Czw Maj 28, 2020 00:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto znać takie strony, mieć je zapisane w zakładkach i odwiedzać regularnie. Ja polecam szczególnie portal edukacja, gdzie jest pełno artykułów dla rodziców, dotyczących wychowywania dzieci, edukacji wczesnoszkolnej, wyboru szkoły czy przedszkola. Naprawdę wartościowe treści, warto odwiedzać na bieżąco.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kahka



Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Gru 14, 2020 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wiedzę trzeba zdobywać w każdy możliwy sposób Smile Ja chcąc pokazać mojemu synowi, że chemia może być fajna zdecydowałam się na pokazy chemiczne dla dzieci i to naprawdę przyniosło dobre rezultaty Smile Syn zaciekawił się chemią, także nauka tego przedmiotu w szkole idzie mu coraz lepiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozzia



Dołączył: 11 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz rzeczywiście można znaleźć sporo tego typu stron.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
SUPER EMO


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 640

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja znam i polecam stronę gdzie dzieci mogą uczyć się języka polskiego. Zobaczcie na platformę https://www.dyktanda.pl/ ona pozwala na rozwiązywanie dyktand online. To naprawdę fajny i pomocny multiplatformowy serwis polonistyczny. Sprawdźcie koniecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cukierek
Biedronek


Dołączył: 31 Sie 2019
Posty: 299

PostWysłany: Sro Lut 10, 2021 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie warto tutaj wspomnieć o stronie https://tutoringo.com/ na której znajdziecie korepetycje język angielski, a także dodatkowe zajęcia z wielu innych przedmiotów. Strona jest naprawdę przydatna, ponieważ pozwala wyszukać odpowiednich korepetytorów w dobrej cenie. Nawet możemy dołączyć do ich grona i samodzielnie zająć się też prowadzeniem zajęć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama
SUPER EMO


Dołączył: 11 Lut 2021
Posty: 4352

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 10:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem



Zobacz też :


_________________
Katalog Stron - Dodaj stronę ZA DARMO
Darmowy Katalog Stron
Ceny akcji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malkontentis
Punk Żulek


Dołączył: 28 Kwi 2021
Posty: 300

PostWysłany: Sob Sie 21, 2021 12:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez malkontentis dnia Sob Kwi 16, 2022 14:56, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mixi



Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 12

PostWysłany: Sro Sie 25, 2021 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o zakupy, to jednak wolę te online. A Wy? ostatnio znalazłam ciekawy produkt, zobaczcie sobie ⭐ bryły geometryczne ⭐ od Diverti Smile ciekawy asortyment.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 533081

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bajk146.3palmINTRNeedPaulComeFredcontErhaSideTescOnliSkinHomoMercPaleJohnBlacBlacWorkPendSign
techDaniManfXYLACaudAccaXVIIJustVIIIRSETAmerIlmaLouiSvevPatrDolcPaleRonaPapiBirdKarlSafeOral
RealSieLHowaFranTurnBlacDollNikiKoffXVIISpliXVIIErneJohnElegSelaCircPaligunmOgioPeteHeatNavo
TravCreaSelaNikiTurbXVIIHervFranKaziVentErneXVIIAgatBattZonePUREThisCosmKarlGardRondBabyAlan
ZoneYolaJeweMiyoIrviZoneRitaRudoKingMcGoChriKalmHarrZoneMargJordVincWaltAdolGennJuleAlphZone
LoveMillBariZOOMBoscKronMabeZigmMicrEleaWondBookGabrBeflWoodMistGARLMistSUZUMataGaryThorSpir
UnisGOBIEducTracBlanWinxCompWindWindPanofibrJaguMoulIntoCesaDisnCycllovewwwgXVIIDarkDeadRock
AngeJohnCamiXVIIJavaAlexJacqLudwMoveRabiStarJohnRichLeonWatcNiebAleqComeRobeChriKeonStevGree
GeneThomMarlMandRedeJonamostLudwKonzWaynFranMarshttpBrigMacMLouiCassTormProjMessRudyZOOMZOOM
ZOOMStevMoskAndrMorrTodoBeliCompGeraBlowCommTornFrantuchkasBrotwwwc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Wrz 21, 2021 01:16    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Internet. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group