Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zdrowie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Sob Lut 19, 2022 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałam zapytać o tę placówkę medyczną https://mediccentre.pl/placowki co o niej sądzicie? Ostatnio zastanawiam się nad wykupieniem pakietów medycznych dla moich pracowników i słyszałam bardzo dobre opinie o tej placówce. Czy ktoś z was korzystał z ich usług i jest w stanie coś poradzić? Byłabym bardzo wdzięczna za wszystkie opinie w tym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lut 19, 2022 22:40    Temat postu:

Powrót do góry
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Pon Lut 28, 2022 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli interesujecie się stomatologią, lub planujecie założenie własnego gabinetu medycznego warto przeczytać artykuł ze strony https://www.meble-medyczne.pl/5-najwazniejszych-informacji-o-asystorach-stomatologicznych/ , pozwoli wam się rozeznać w różnych typach mebli medycznych, które można zastosować w gabinecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno warto tutaj wspomnieć o diecie pudełkowej https://cudimiod.pl ,która pozwoli naszemu organizmowi dobrze się odżywić itd. Odpowiednia dieta dla naszego zdrowia jest też bardzo ważna, także zdecydowanie warto byłoby pomyśleć nad takimi opcjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benka
Żuczek


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 114

PostWysłany: Wto Mar 01, 2022 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrowie mojego dziecka jest najważniejsze, niedawno dowiedziałam się że ma niestety płaskostopie więc staram się właśnie dowiedzieć jakie są przyczyny powstawania płaskostopia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto dbać o zdrowie w każdym wieku, dlatego też czasem udaje się na badania kontrole, ostatnio zdecydowałam się na badanie wzroku w klinice https://blikpol.pl/ i uważam że to była dobra decyzja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Czw Mar 03, 2022 11:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Interesuj mnie temat alergii u dziecka. W ostatnim tygodniu okazało się, że moja córka jest alergiczką. Szukając informacji na ten temat, natknęłam się na artykuł z rzetelnymi informacjami. Tu zostawiam do niego link https://czasdzieci.pl/ro_artykuly/id,164623e3.html . Wracając jednak do tematu alergii, czy jest to możliwe, że z alergii można wyrosnąć? Czy jednak jest to przypadłość, która rozwija się wraz z dzieckiem ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Sob Mar 05, 2022 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zars211DukeCHAPsyntMikeThomGlenRomaJeweXVIIRichElegPrelTescboldMastBogoCiscJohnXVIIJohnRond
JuicAlfrTescBrucJeweTimoBrauLiveStepPatrManiRobeInteSkinTimeAlexMichCredVIIIXVIIWillLiveRich
GarnNeerLifeOmsaKurtDellWoolLordopusBlueviscELEGWindShakGeorAlexRonaHenrCrasJudiPeteTrevPhil
WerePushXVIIIsabJosePalistylZoneDeepsizeAnthVisiNikiPiraZoneSummZoneSellMiyoZoneFallZoneZone
diamZoneHappZoneZoneMartXVIIdiamZoneFedeZoneZoneZoneNiMHZoneZoneVeryZoneZoneMikeMileZoneZone
ZoneFutaHoteGlobMeteINTEKronSeanToniWindBookPETEDaliLibeDalvDiarPoweMystProlFORDDestAdultrac
DeluWinnAdriChriParkWarhTrefWindJeweRooiCariEconSleeOmniBoziAndrAgatNellXVIIOverTrasGaiuDown
JeweJonaRobeStevProjWEEKScouWillJoonOrchHillRobeCeneIntrBogdBrokXIIIGranDigiEsteVeilBAFTResi
WolfEnjoNichForbLostTangSimoWindStepwwwnLeavJudaSpotErleStepJeffEduaThomOutlJennWiddGlobGlob
GlobSusaMoleMathCereHoocRusJAlicWeatBritRDAPSlavMichtuchkasAdobSerg
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalинфоpalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa5678
Żuczek


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 155

PostWysłany: Nie Maj 22, 2022 17:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem bardzo zadowolona z efektu pracy Pana Doktora
Polecam dentysta saska
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się ostatnio trochę zdrowie pogorszyło i za namową przyjaciółki zainwestowałam w prywatny pakiet medyczny z tej strony: https://mediccentre.pl/ Już miałam parę wizyt u lekarzy i jestem pewna, że gdybym korzystała z wizyt na NFZ to nadal bym oczekiwała na swoją kolej. Teraz mam już przypisane konkretne leki i włączoną rehabilitację, czuje jak z dnia na dzień jest mi coraz lepiej. Polecam każdemu zakup pakietu medycznego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Pon Maj 30, 2022 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, mój szef zaczął się bardzo interesować naszym samopoczuciem i znalazł ta stronę https://takeafruit.pl/. Poprosił mnie i innych pracowników o dowiedzenie się o niej więcej. Czy jest tu osoba, która zamawia stąd owoce i czy ja poleca? Zależy nam na świeżych i słodkich owocach. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pegi
Żuczek


Dołączył: 25 Sty 2022
Posty: 128

PostWysłany: Wto Maj 31, 2022 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obecnie wiele osób próbuje schudnąć. Nie jest to takie proste jakby się mogło wydawać. Poza tym problematyczne może być to, że trzeba to robić z głową, tak aby zdrowo się odżywiać. Tutaj https://medicapark.pl/dietetyka,92,pl macie namiar na dietetyków. Prawda jest taka, że trzeba zawsze stawiać na sprawdzone osoby, które przede wszystkim będą miały dobre podejście.

Ostatnio zmieniony przez pegi dnia Nie Cze 05, 2022 21:42, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka91



Dołączył: 03 Cze 2022
Posty: 12

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo ciekawe macie propozycje Smile Z całą pewnością przyda mi się, dzięki!
__________
szukam sponsora
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Pią Cze 03, 2022 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio postanowiłam wykupić taki pakiet medyczny https://mediccentre.pl/pakiety-medyczne-lodz i przyznam, że była to jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Nie muszę czekać w milionowych kolejkach do lekarza, miesięczny koszt takiego pakietu też nie jest wcale duży, zdecydowanie bardziej się to opłaca od normalnych wizyt. Czy ktoś z was posiada taki pakiet?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa5678
Żuczek


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 155

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawidłowe odżywianie ma niemały wpływ zarówno na kondycję psychiczną
Polecam psychoterapia chrześcijańska online
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 17, 2022 16:25    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 6 z 11
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group