Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mieszkania
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bociek
Żuczek


Dołączył: 12 Sie 2021
Posty: 145

PostWysłany: Pon Mar 21, 2022 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli mogłabym wam coś doradzić, to myślę że warto również pomyśleć o czymś takim jak renowacja lastryka. Z tego co wiem, to ta firma polerfloor.com ma w tym temacie naprawdę sporo doświadczenie, jeżeli jesteście tym zainteresowani, to koniecznie sobie tam zerknijcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pon Mar 21, 2022 12:52    Temat postu:

Powrót do góry
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Pią Mar 25, 2022 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z mężem kuliśmy swoje wymarzone mieszkanie i jesteśmy bardzo szczęśliwi. Jednak niesie to za sobą ogromne koszty. Musieliśmy wziąć na nie ogromny kredyt, którego rata pochłania prawie całą pensję jednego z nas. Dlatego do polisy nażycie oby dwoje postanowiliśmy jeszcze w pacy wykupić ubezpieczenie grupowe https://www.dyktaubezpieczenia.pl/ubezpieczenie-grupowe-co-to-jest-i-co-obejmuje,116,pl , które w razie czego jak komuś z nas się coś stanie, to ta druga osoba będzie w stanie spłacić kredyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Pon Mar 28, 2022 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak poszukujecie przykładowo inspiracji, to możecie zajrzeć sobie na stronę https://grupamo.pl/marki-producenta/casalgrande-padana/ - tam znajdziecie świetne propozycje na płytki, czy inne produkty. Możecie sprawdzić przykładowo ich zastosowanie etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Yelen



Dołączył: 30 Mar 2022
Posty: 4

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 09:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli jesteście z Zabrza lub okolic, to polecam wam firmę remontową https://tahoma.pl/ - są naprawdę świetni, popatrzcie na realizacje!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trisska
Punk Żulek


Dołączył: 21 Lut 2020
Posty: 403

PostWysłany: Czw Mar 31, 2022 22:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem fajne i stylowe we wnętrzu będzie użycie nowoczesnych dodatków do aranżacji wnętrz. Ciekawe pomysly znajdziecie w janki sklep w świetnych cenach. Na pewno wybieracie to, co podoba się Wam najbardziej. Polecam do zapoznania sie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Sro Kwi 06, 2022 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalинфоpalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OJ tak.... Dobrze to znam, to uczycie kiedy człowiek nie wie za co najpierw się zabrać? Jak zaaranżować swój dom/ mieszkanie.... Ja dlatego bardzo sobie cenię takie blogi, jak https://grupamo.pl/blog/ - bo tam można sporo dowiedzieć się o aktualnych trendach wnętrzarskich etc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Faith



Dołączył: 23 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Sob Kwi 23, 2022 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wygląda ta oferta dziwnie
_________________
Klocki hamulcowe Jaworzno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ewa5678
Żuczek


Dołączył: 05 Sie 2021
Posty: 155

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Efekt końcowy przeszedł moje oczekiwania!
Polecam ocieplanie pianą pur bielsko-biała
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alabastr1
SUPER EMO


Dołączył: 12 Paź 2017
Posty: 633

PostWysłany: Sro Kwi 27, 2022 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiacie się nad zakupem mieszkania? Polecam Wam http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ , jest to strona na której znajdziecie rozbudowaną ofertę związaną z różnego rodzaju mieszkaniami. Są to nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. Zapoznajcie się z ofertą dostępną na stronie. Sam skorzystałem z ich oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Belizard



Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 15

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 15:22    Temat postu: Ubezpieczenie mieszkania Odpowiedz z cytatem

Każdy właściciel mieszkania powinien pomyśleć nad jego ubezpieczeniem. Warto użyć porównywarki ofert online, takiej jak https://www.porowneo.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zofia27
SUPER EMO


Dołączył: 04 Gru 2020
Posty: 674

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzy się dom parterowy. Już nawet kupiliśmy z mężem działkę i czekamy na projekt, który przygotowuje dla nas specjalista.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Nie Maj 15, 2022 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad ogrzewaniem domu czy mieszkania to ciekawym i ekonomicznym rozwiązaniem jest wybór ogrzewania podławego. Osobiście wybrałam do swojego domu folie grzewcze od https://www.samurio.pl/oferta/elektryczne-folie-grzewcze-caleo , które rewelacyjnie się u mnie sprawdzają i ogrzewają wszystkie pomieszczenia. Uważam, że była to bardzo dobra inwestycja, polecam każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benka
Żuczek


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 114

PostWysłany: Wto Maj 24, 2022 09:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupiłam mieszkanie na osiedlu Strefa Cegielnia w Krakowie bo spodobało mi się położenie osiedla, jest ono dalej od centrum ale nie przeszkadza mi to bo dzięki temu mogę liczyć na świeże powietrze i blisko mam do zalewu zesławickiego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Belizard



Dołączył: 23 Mar 2022
Posty: 15

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 11:38    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

Dom to świetne rozwiązanie dla rodziny, ale trzeba pamiętać o ubezpieczeniu. Polecam sprawdzić porównywarkę online https://www.porowneo.pl/ Szybko i łatwo można tam znaleźć najlepszą ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Czw Maj 26, 2022 11:38    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> Offtop. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 24, 25, 26  Następny
Strona 4 z 26
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group