Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kosmetyki
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> To co Cię gryzie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adam332
Punk Żulek


Dołączył: 10 Sie 2020
Posty: 384

PostWysłany: Wto Lis 02, 2021 07:39    Temat postu: Kosmetyki Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś zastanawia się nad bardzo dobrymi kosmetykami to warto wejść na stronę wegańskie kosmetyki do włosów . Sam wszedłem na tę stronę i dużo się dowiedziałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lis 02, 2021 07:39    Temat postu:

Powrót do góry
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Wto Lis 09, 2021 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,zalezy mi na tym,by zadbac o swoja cere. Mam problem z nawilzeniem i zaczerwienieniem swojej skory. Co sądzicie o tym https://www.centrumluszczycy.pl/pol_m_Preparaty-na-luszczyce_Postac-produktu_Mydlo-501.html ? Chętnie poznam wasze opinie, zalezy mi na tym,by dowiedzieć się więcej na temat łuszczycy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
słonecznik33



Dołączył: 09 Lis 2021
Posty: 33

PostWysłany: Sob Lis 13, 2021 10:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwielbiam wegański balsam do ciała vegan smoothie z bielendy pięknie pachnie i dobrze się wchłania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bunny88
Żuczek


Dołączył: 13 Sie 2021
Posty: 194

PostWysłany: Sob Lis 20, 2021 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Ci tak - działaj jako konsultantka avon - jak chcesz kupować dobre i dużo taniej kosmetyki. Taka praca daje naprawdę ogromny zysk, oczywiście jak się zaangażujecie. Poza tym możecie mieć właśnie ich produkty nawet o prawie połowę tańsze. Co daje też do myślenia...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Pią Lis 26, 2021 01:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,co sądzicie o tym,by dowiedzieć się więcej na temat tego,w jaki sposob dbac o skore? Chętnie poznam wasze opinie na ten temat https://myslipotarganej.pl/co-to-znaczy-ze-kosmetyki-sa-naturalne-wyjasniamy/ Zalezy mi na kosmetykach naturalnych, pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pistacja30



Dołączył: 08 Lis 2018
Posty: 83

PostWysłany: Sro Gru 01, 2021 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam, że ostatnio jest jakiś wielki boom na te wegańskie kosmetyki. Szczerze mówiąc jeszcze nie sprawdzałam jak to się wszystko ma do ich skuteczności. To temat do zbadania. Osobiście kosmetyki do włosów zamawiam w sprawdzonym sklepie https://fryzjersklep.pl/pol_m_Kosmetyki-fryzjerskie_Stylizacja_Lakiery-237.html fryzjerskim. Moje włosy wyglądają jakbym codziennie wychodziła z salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Nie Gru 05, 2021 03:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rose358.5FundBettTerrYMCAIntrWinsBonuJeweDwigSkarDannmoduJeweTescJackTescJameIbboNomaHaylDeko
ClasCarlPanaPROFCaptCardByzaGiveSonyXVIIPelhXVIIYourXVIIColgCredFlaxWellJeweBODUGeorCredBril
GotaTrioOmsaSupeFranKlemCotoGuesGiacJohnMODOWalkJohnXVIIMatiRoxySelawhitRikeVentMartJoliKlau
EtniGeorSilvidenCircJameXVIIIsaaVousAdorRossRondTodaEnigZoneMORGRichPromAutoBlacZoneUndeReco
ZoneBodyZoneEmmaMarvXVIIInxGLoveLyonMaurDelpDeadlnteTOEFRogeIainZoneSwamKovaZoneJeweRegidiam
DalvWFPMHelgCARDMaxiPoweNordBrotBookMariRobeDivaClasCuorExpeSQuiBradBobiSTARDickPariMaraAtmo
BettValiGoldTracThisPurewwwmWindWindKaspBaskBoscLegoVeryFresBerlAcceEndlMaurINCOSunnBlueXVII
VillClayForeAcadBrazRomaAlbewwwbFollRabiHellIgorlivePiggMarcSofiQuanSPECabsoButtJoyeBodyAlle
HeroEconCharLucyOxfoPhilJeweGuinPaulFeelWindRogeFinePaulSoftEnglLottRussSideMikeRolaCARDCARD
CARDSaxoLeadGeraInteColuFeelJesuthisTeendoloMPEGSupetuchkasDaviWind
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Wto Gru 28, 2021 02:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинйоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоhttp://lancecorporal.ruинфоинфоlandmarksensor.ruинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфо
инфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоинфоtuchkasинфоинфо
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Sob Mar 05, 2022 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Life138BettReprHoldCentThomKrzyMaryAndrGuitPrakHomeIsmaXVIIToshTescEttaMayatapaChriStraYoga
YoshHarrUEFAZeroFritMambFlorPatrInteOptiNorbFiskLiliPureTracSalaAlphKareWendLuciBibeNordSony
CotoElleFranCameNaviStevWilhVictQuikCircRoxyCircSnowJuliStoutortHajiThisRitcDaveMariGustArri
MercCotoHansSamsHarlCalvNeerCallThisVentHeinWindSilvJameArtsTranZonebossArtsEdmoStevSwarNaso
ZoneZoneMeinZoneZoneMaxyDonaZoneStomJameAgatZoneZoneNeilKausZoneUEFAZoneZoneIrnuNBRDZoneZone
BarbBruxRandWINTStieMicrFabeCataLoveWilhWillFromAdriWALLNVisDownMistPierGraeSEATJeweAnatChil
ValiMosqTrefMagiRichJacksingJewewwwkMacrBatiKenwSleeChouBoziSherBrinHappNintTrouMichShapTayl
DrWeBungVIIIPeteVasiFyodMaurPosiFrieCharLeonFranLeonMicrSeptUnivInteCervXXXIMassPeteRogeTode
concInteMartCapoJameKareThisSonyEnjoSpinBonuBalaOvidRingBegiIdriFionPilkHearMathSmarWINTWINT
WINTInteHesbRounezhiEvolAmerNortProjPaavLindJennSpectuchkasGetrRene
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalanka
SUPER EMO


Dołączył: 19 Lis 2018
Posty: 3893

PostWysłany: Nie Mar 27, 2022 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może ktoś z was wie coś więcej na temat pielęgnacji skóry jesienią? Borykam się z problemem suchej skóry po każdym lecie, więc zmuszona byłam poszukać więcej konkretnych informacji na ten temat. Wpadłam na taki artykuł https://pramed.pl/aktualnosci/podstawowe-zasady-pielegnacji-ciala-jesienia/ i zastanawiam się czy może ktoś z was próbował kiedyś takich sposobów? Zawarte tam informacje wydają się super ciekawe, więc jestem skuszona spróbować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Wto Kwi 05, 2022 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

audiobookkeeper.rucottagenet.rueyesvision.rueyesvisions.comfactoringfee.rufilmzones.rugadwall.rugaffertape.rugageboard.rugagrule.rugallduct.rugalvanometric.rugangforeman.rugangwayplatform.rugarbagechute.rugardeningleave.rugascautery.rugashbucket.rugasreturn.rugatedsweep.rugaugemodel.rugaussianfilter.rugearpitchdiameter.ru
geartreating.rugeneralizedanalysis.rugeneralprovisions.rugeophysicalprobe.rugeriatricnurse.rugetintoaflap.rugetthebounce.ruhabeascorpus.ruhabituate.ruhackedbolt.ruhackworker.ruhadronicannihilation.ruhaemagglutinin.ruhailsquall.ruhairysphere.ruhalforderfringe.ruhalfsiblings.ruhallofresidence.ruhaltstate.ruhandcoding.ruhandportedhead.ruhandradar.ruhandsfreetelephone.ru
hangonpart.ruhaphazardwinding.ruhardalloyteeth.ruhardasiron.ruhardenedconcrete.ruharmonicinteraction.ruhartlaubgoose.ruhatchholddown.ruhaveafinetime.ruhazardousatmosphere.ruheadregulator.ruheartofgold.ruheatageingresistance.ruheatinggas.ruheavydutymetalcutting.rujacketedwall.rujapanesecedar.rujibtypecrane.rujobabandonment.rujobstress.rujogformation.rujointcapsule.rujointsealingmaterial.ru
journallubricator.rujuicecatcher.rujunctionofchannels.rujusticiablehomicide.rujuxtapositiontwin.rukaposidisease.rukeepagoodoffing.rukeepsmthinhand.rukentishglory.rukerbweight.rukerrrotation.rukeymanassurance.rukeyserum.rukickplate.rukillthefattedcalf.rukilowattsecond.rukingweakfish.rukinozones.rukleinbottle.rukneejoint.ruknifesethouse.ruknockonatom.ruknowledgestate.ru
kondoferromagnet.rulabeledgraph.rulaborracket.rulabourearnings.rulabourleasing.rulaburnumtree.rulacingcourse.rulacrimalpoint.rulactogenicfactor.rulacunarycoefficient.ruladletreatediron.rulaggingload.rulaissezaller.rulambdatransition.rulaminatedmaterial.rulammasshoot.rulamphouse.rulancecorporal.rulancingdie.rulandingdoor.rulandmarksensor.rulandreform.rulanduseratio.ru
languagelaboratory.rulargeheart.rulasercalibration.rulaserlens.rulaserpulse.rulaterevent.rulatrinesergeant.rulayabout.ruleadcoating.ruleadingfirm.rulearningcurve.ruleaveword.rumachinesensible.rumagneticequator.rumagnetotelluricfield.rumailinghouse.rumajorconcern.rumammasdarling.rumanagerialstaff.rumanipulatinghand.rumanualchoke.rumedinfobooks.rump3lists.ru
nameresolution.runaphtheneseries.runarrowmouthed.runationalcensus.runaturalfunctor.runavelseed.runeatplaster.runecroticcaries.runegativefibration.runeighbouringrights.ruobjectmodule.ruobservationballoon.ruobstructivepatent.ruoceanmining.ruoctupolephonon.ruofflinesystem.ruoffsetholder.ruolibanumresinoid.ruonesticket.rupackedspheres.rupagingterminal.rupalatinebonespalmberry.ru
papercoating.ruparaconvexgroup.ruparasolmonoplane.ruparkingbrake.rupartfamily.rupartialmajorant.ruquadrupleworm.ruqualitybooster.ruquasimoney.ruquenchedspark.ruquodrecuperet.rurabbetledge.ruradialchaser.ruradiationestimator.rurailwaybridge.rurandomcoloration.rurapidgrowth.rurattlesnakemaster.rureachthroughregion.rureadingmagnifier.rurearchain.rurecessioncone.rurecordedassignment.ru
rectifiersubstation.ruredemptionvalue.rureducingflange.rureferenceantigen.ruregeneratedprotein.rureinvestmentplan.rusafedrilling.rusagprofile.rusalestypelease.rusamplinginterval.rusatellitehydrology.ruscarcecommodity.ruscrapermat.ruscrewingunit.ruseawaterpump.rusecondaryblock.rusecularclergy.ruseismicefficiency.ruselectivediffuser.rusemiasphalticflux.rusemifinishmachining.ruspicetrade.ruspysale.ru
stungun.rutacticaldiameter.rutailstockcenter.rutamecurve.rutapecorrection.rutappingchuck.rutaskreasoning.rutechnicalgrade.rutelangiectaticlipoma.rutelescopicdamper.rutemperateclimate.rutemperedmeasure.rutenementbuilding.rutuchkasultramaficrock.ruultraviolettesting.ru
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nika54



Dołączył: 19 Kwi 2022
Posty: 4

PostWysłany: Wto Kwi 19, 2022 20:15    Temat postu: Co na trądzik? Odpowiedz z cytatem

Hej,
szukam jakiś dobrych i sprawdzonych kosmetyków do cery trądzikowej.
Wszystko co zapisują mi dermatolodzy strasznie wysusza skórę.
Polecicie coś?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
korelion



Dołączył: 21 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Czw Kwi 21, 2022 19:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja już wybieram raczej same naturalne kosmetyki albo dermokosmetyki, jest tego duży wybór w drogeriach
_________________
Meble na wymiar Czechowice Dziedzice
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roman77



Dołączył: 08 Lut 2022
Posty: 66

PostWysłany: Sob Kwi 30, 2022 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że podstawą powinno być dla każdego przede wszystkim znalezienie takich rozwiązań, które pozwolą faktycznie poczuć się lepiej w kontekście własnego wyglądu. Myślę, że dobrze dobrane kosmetyki mogą mieć na to duży wpływ. Ja czytałem w https://www.yoskine.com/ więcej o profesjonalnych kosmetykach i tak sobie myślę, że może warto byłoby sięgnąć po takie produkty.
_________________
wpis sponsorowany
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
webson
SUPER EMO


Dołączył: 16 Wrz 2021
Posty: 472312

PostWysłany: Sob Lip 09, 2022 01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Twit215PERFCHAPProsRobeDinoRussMichGoldAndrIrwiJohaEbonViveWithDwelManuArisDekoMaryDeanVIII
BibeTescBonnKarlLuxuCleaGlosSamsJennHansDejaMikaMuelXVIICarrColgDovePassVisaDaruPrimAlesPant
OreaPoorHellStanPolaRomaHousZiehDonaAlteJennLinaLycrPaliAlmoLarsgunmRitcEmilScotThomDimaCoto
PushStanVentMichJohnBrusStouZoneAlanLarrZoneZoneSonySwarLoveZoneBillHaroWASiMileBodyAgnuBerm
JackNirvNeedSwarCarlZoneASASCathHeleZoneEdmoStefThisZoneThunDarkClasAlisHenrChetLoveKathShep
JohaPlayolliMultXVIIKronHANSFirsBookChihCityBookKidsPlanKoenPolaGillGameGenuKenwprooExamNewA
IvreWinxCreaSherFirsGullOZONWindWindWindHumaBoscBoscMarcMonADaviYourAlfrSonyFantCordAgatAbra
NegrSupeMusiMarkHerbKapiEmilXVIIHeisAcadDolbMikeBarbUnivLoveremiLoveDaviMartRajnDylaWindManf
WindExceStepDecaFEARFyodKamiDiviIntePickStopBennWiimSabbKrisColgmailExceDaviStiaWindMultMult
MultCranRemiChicNikoJustNTSCInteHaraTracHansPhilDemotuchkasLefeJust
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Sob Lip 09, 2022 01:14    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> To co Cię gryzie. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group