Forum Banany są dobre!;D Strona Główna Banany są dobre!;D
takie tam xD
 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zwolniona z pracy, myślę o własnej firmie

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> To co Cię gryzie.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fanatyczna223



Dołączył: 29 Maj 2026
Posty: 2

PostWysłany: Wto Cze 02, 2026 10:53    Temat postu: Zwolniona z pracy, myślę o własnej firmie Odpowiedz z cytatem

Dostałam wypowiedzenie dwa tygodnie temu i choć na początku byłam w szoku, to teraz zaczynam myśleć, że może to jest właśnie ten moment, żeby wreszcie spróbować czegoś swojego. Przez ostatnie lata pracowałam w marketingu i mam sporo kontaktów, ale nigdy nie miałam odwagi ruszyć samodzielnie.

Koleżanka podesłała mi link i tak trafiłam na https://praktykabiznesu.pl/ gdzie przeczytałam kilka tekstów o zakładaniu firmy po utracie pracy. Spodobało mi się to, że autorzy piszą realistycznie — nie obiecują złotych gór, tylko tłumaczą krok po kroku, co trzeba zrobić i na co uważać. Przeczytałam też coś o dofinansowaniach z urzędu pracy, o czym w ogóle nie wiedziałam.

Ciągle nie rozumiem do końca, jak to jest z tym ZUS-em na początku i czy mogę liczyć na jakieś ulgi jako nowa przedsiębiorczyni. To mnie trochę przeraża, bo słyszałam różne opowieści.

Czy ktoś korzystał z dofinansowania z UP na start firmy i jak to wyglądało w waszym przypadku?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Cze 02, 2026 10:53    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Banany są dobre!;D Strona Główna -> To co Cię gryzie. Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Banany są dobre!;D  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group